Mahmut Efendi'ye dil uzatan Nevşin Mengü'nün 'Adnan Oktar'lı videosu gündem oldu

Nevşin Mengü, İsmailağa cemaatinin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu için yayınlanan taziye mesajları ve cenazesine katılan yüzbinler için sosyal medyada paylaşımlar yaptı. Mengü'nün ifadeleri üzerine, bir zamanlar Adnan Oktar'ın kanalına konuk olduğu görüntüleri içeren video dolaşıma sokuldu.

This browser does not support the video element.

93 yaşında vefat eden İsmailağa cemaati şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu, yüzbinlerin katıldığı cenaze ile toprağa verildi. Mahmut Efendi için çok sayıda kişi taziye mesajı yayınladı.

Gazeteci Nevşin Mengü, İsmailağa cemaatinin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu eleştirip, ardından taziye mesajları yayınlayanlar için sosyal medyada, "Temel insan haklarını reddeden, cinsiyet ayrımcılığı hatta kadın düşmanlığı yapan birine neden hürmet gösterme yarışına giriliyor anlayamadım." şeklinde bir paylaşım yapmıştı.

Mengü ayrıca, Mahmut Efendi'nin cenazesine katılan yüzbinlerce kişi için, "Kızları Okutmayın Diyen İsmailağa Lideri'nin Cenazesine Binler Katıldı. Siyasiler Taziye Yarışına Girdi" ifadelerini kullandı.

Nevşin Mengü'nün bu paylaşımlarının ardından sosyal medyada, Adnan Oktar'ın kanalına konuk olup karşısında oturduğu görüntüler gündem oldu. Adnan Oktar, söz konusu videoda Mengü'ye, "Sen çok güzelmişsin Nevşin Maşallah dolu dolu bakıyorsun" diyor.

İmamoğlu kendini rezil etti: Erdoğan'ı öven Yuvanidis'i arayıp artistlik yaptı! PYD/YPG'den Gaziantep Karkamış'a roketli saldırı: Misliyle karşılık verildi! Ekrem İmamoğlu'nun skandallarının yer aldığı rap şarkısı sosyal medyada viral oldu AK Parti'den çarpıcı 21. yıl klibi: Biz bir oluruz işte böyle 21 oluruz Ankara'da sel sularına kapılan genç kızı vatandaş kurtardı Kuşadası depremi büyük İzmir depremini tetikler mi? Şener Üşümezsoy riskli bölgeleri uyardı!