Macron, Elysee Sarayı'nda Justin Bieber ve eşi Hailey Bieber'ı konuk etti!

Daha önce Elysee Sarayı'nda ünlü şarkıcı Rihanna'yı ağırlayacak Fransa Cumhurbaşkanı Macron, şimdi de dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin Bieber'ı konuk etti. Görüşmeye dair detaylar veren Fransız basını, Bieber ve Macron'un 'gençlik meselelerine' dair konuştuklarını belirtti.

Kanadalı yıldız şarkıcı Justin Bieber'ın Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u ziyaretinden bir kare paylaşması merak uyandırdı.

Fotoğrafta Bieber, eşi Hailey Baldwin Bieber, Macron ve First Lady Brigitte Macron'un başkanlık konutu Elysee Sarayı'nda yan yana poz verdiği görülüyor.

Bieber'ın fotoğraf açıklamasına hiçbir şey yazmaması da ünlü şarkıcının Macron ile neden bir araya geldiği konusunda hayranlarını merakta bıraktı.

Daha fazla fotoğrafın sosyal medyada yayılmasının ardından ise Fransız basını ziyarete ilişkin bilgi verdi. BFM TV kanalı, Bieber çiftinin başkent Paris'ten 'geçtiğini', Macron ile görüşme talep ettiklerini, dün Elysee'de ağırlandıklarını ve 'gençlikle ilgili meseleleri' konuştuklarını aktardı.

Vanguard filmi oyuncuları kim, konusu nedir? Vanguard filmi nerede çekildi? Süper Loto 9 Ağustos 2022 sonuçları... Süper Loto Bilet Sorgulama millipiyangoonline.com'da! Yarın hava nasıl olacak? 10 Ağustos 2022 hava durumu Ankara için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı! Boupendza yarışını İstanbul ekipleri kaybetti! Kralın yeni takımı belli oldu İstanbul'da tarihi camide korkutan yangın! Çok sayıda ekip sevk edildi
Sonraki Haber