Olur böyle, burası Trabzon

Linçten jandarma ekipleri kurtardı

Trabzon'da bir turist, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi bayrağı açarak fotoğraf çektirmek isteyince ortalık karıştı. Terör örgütü PKK sempatizanı sanılan şahıs, saldırıya uğradı.

Trabzon'un Çaykara ilçesindeki dünyaca ünlü turizm merkezi Uzungöl'de kimliği açıklanmayan Kuzey Iraklı bir turist, elinde Irak Kürt Bölgesel Yönetimi bayrağı ile göl kenarında fotoğraf çektirmek istedi.

Bu sırada çevredeki vatandaşlar, şahsın elindekini terör örgütü PKK'nın sözde bayrağı sandı. Ardından da tepki büyüdü ve saldırıya dönüştü. Linç edilmek istenen şahıs, jandarma ekipleri tarafından güçlükle vatandaşların elinden alındı ve bölgeden uzaklaştırıldı.

Dehşet veren olay! Evine girdiği kişiye kurşun yağdırdı Rıdvan Dilmen'den Falcao yorumu Atletico Madrid - Real Betis Canlı İzle PSG- Dijon Canlı İzle Alev Alev dizisi ne zaman başlıyor? Alev Alev oyuncuları kimler? Fransa Ankara Büyükelçisi'ni Paris'e çağırdı... Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler Rakı fiyatları 2020 ne kadar? 35'lik, 50'lik...