Levent Can kalp krizi geçirdi!

Popüler dizilerde hayat verdiği rollerle akıllara kazınan ünlü oyuncu Levent Can kalp krizi geçirdi. Yoğun bakımda tedavisi süren 48 yaşındaki oyuncunun sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

İçerde, Vatanım Sensin, Emret Komutanım ve Kavak Yelleri gibi başarılı projelerde yer alan 48 yaşındaki Levent Can kalp krizi geçirdi. Apar topar yoğun bakıma alınan oyuncunun tedavisine devam ediliyor.

Oyuncunun kalp krizi geçirdiği sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Sosyal medyada çıkan 'öldü' iddiaları sonrası hastaneden oyuncunun sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

İstanbul’da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

LEVENT CAN KİMDİR?

Levent Can, 23 Ağustos 1971 tarihinde dünyaya geldi. Okul yıllarında oyuncu olmaya karar veren Can, çok başarılı bir öğrenci olmasa da kendisini oyunculuk anlamında geliştirdi ve çok başarılı bir oyuncu olmayı başardı.

Okulu bittikten sonra, dönemin en iyi kurumlarından birisi olan Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu kadrosuna girdi ve profesyonel oyunculuk eğitimleri almaya başladı. Başarılı bir oyuncu olma yolunda kendini geliştirerek hızlı adımlar ile ilerleyen Levent Can, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini 1991 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Aile Bağları dizisi ile gerçekleştirdi. Bu dizideki rolü ile oyunculuk kariyerinde dev bir adım atan Levent Can, iyi bir çıkış yakaladı. Bir anda yıldızı parlayan ünlü oyuncu, daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Fehmi Kuzuzade karakterini canlandırdı.

Son, Hicran Yarası, Ezel, Emret Komutanım, Kavak Yelleri, Rüzgarlı Bahçe, Kısmet Değilmiş ve Vatanım Sensin bazı rol aldığı diziler arasındadır. Star TV'de yayınlanan başrolü Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde de Selim karakterini canlandırmıştır.

Ünlü isme ahlaksız teklif! Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Irak deneyimli tümen tetikte! İstanbul'un tehlikeli üçgeni Nazım Hikmet'in oğlu kimdir, öldü mü? Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler