'Kuzey Yıldızı'nın Yıldız'ı Aslıhan Güner bakın nereli?

'Kuzey Yıldızı' dizisinde Karadenizli Yıldız karakterini başarıyla oynayan Aslıhan Güner, “Beni gerçekten Karadenizli sanıyorlar ama Sivaslıyım” dedi.

‘Kuzey Yıldızı’ dizisiyle geniş bir kitleye ulaşan Aslıhan Güner, çekimlerden bulduğu ilk fırsatı eşi Mert Kılıç ile birlikte değerlendirdi. Set nedeniyle bir süredir Ordu’da yaşayan Aslıhan Güner, Metropol AVM'de eksiklerini tamamladı. Oyuncu, canlandırdığı karakter nedeniyle kendisini Karadenizli zannedenler olduğunu söyledi. Aslen Sivaslı olan Güner, “Reytinglerimiz de güzel, seyirci de mutlu, biz de çok mutluyuz. Beni Karadenizli zannedenler çok fazla var. Çünkü en az bir Karadenizli kadar Karadeniz aşığıyım“ dedi. Pandemi döneminde eşiyle güzel zaman geçirdiklerini de anlatan Aslıhan Güner, “Birkaç gün birbirimize ufak şeyler oldu ama sonra o kadar iyi oldu ki, dedim ki evet biz hiç bir şekilde bir problem yaşamamışız. Temizlik işinde birbirimize destek olduk. Eş olmak böyle bir şey” ifadelerini kullandı.

Yemek yiyenlerin arasına araçla daldı: 8 yaralı 30 Ekim Evde Bakım Maaşı Yatan İller 2020! İçişleri Bakanlığı duyurdu! Vatandaşlardan gelen yoğun ilgi şaşırttı Vakit geçirmek için en iyi 5 hobi! Bu hobiler hayatınıza renk katacak Merdan Yanardağ hesabım hacklendi diye savundu Almanya'daki sağlık skandalında karar A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu Yasak Elma Zehrası Şafak Pekdemir erkek hali! Şafak Pekdemir önceden erkek miydi? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu! BİM contigo termos, araç içi havalı yatak! 29 Ekim A101 kataloğu! A101 Samsung Galaxy tablet, F5 elektrikli scooter BİM 6 Kasım 2020 aktüel ürünler kataloğu