Kuruluş Osman 22. bölüm izle! Kuruluş Osman 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 22. bölüm izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam merak edilen yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 20 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Osman, Balgay'ın esaretinden kurtulmayı başarıyor. Gördüğü rüya sonrasında Şeyh Edabalı'nın desteğini alarak hürriyet mücadelesine devam ediyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 22. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Kuruluş Osman 22. bölüm izle! Koronavirüs nedeniyle bir çok diziye verilen ara devam ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Kuruluş Osman, bu akşam saat 20:00'da ATV ekranlarında olacak. Başrollerinde; Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Aslıhan Karalar ve Alma Terzic'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. 20 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Osman, Balgay'ın esaretinden kurtulmayı başarıyor. Gördüğü rüya sonrasında Şeyh Edabalı'nın desteğini alarak hürriyet mücadelesine devam ediyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek  isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 22. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel, Ragıp Savaş, Ayşegül Günay, Nurettin Sönmez, Özge Törer ve Alma Terzic’in yer aldığı, yapımcılığını Bozdağ Film’in üstlendiği Kuruluş Osman'ın 20 Mayıs Çarşamba ekrana gelecek olan 22. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Fragmanda gördüğü rüyanın etkisiyle gözyaşlarını tutamayan Osman Bey'in "Öyle bir rüya gördüm ki, göğsümden bir ağaç çıkıp nica diyarların üstünü örttü. O diyarlarda hilalleri gördüm" sözleri dikkat çekiyor.

KURULUŞ OSMAN 22 BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sezonun en çok konuşulan ve izlenen reyting rekortmeni dizisi ‘Kuruluş Osman’ın 20 Mayıs Çarşamba saat 20:30’da ATV’de ekrana gelecek 22’nci bölümünde heyecan zirve yapıyor.

Geçen bölümde Moğollardan kaçarken yaralanan Osman Bey, gördüğü rüyanın ardından Şeyh Edebalı’nın manevi desteğini alarak tüm cephelerde hürriyet mücadelesini başlatıyor. Osman Bey, Dündar-Alişar ittifakının planına nasıl karşılık verecek? Osman Bey ve Bala Hatun arasındaki sürpriz gelişme ne olacak?

Dündar, Kayı Obası’nda planladığı darbe başarılı olacak mı? Osman Bey ve alplerinin Balgay ve Moğollara karşı hamlesi ne olacak? Alişar’la evlenen Aygül, Osman Bey’den intikam almak için ne yapacak?

Tüm bu sorular çarşamba akşamı 20:30’de ATV ekranında ‘Kuruluş Osman’ın 22’nci bölümünde yanıt bulacak.

KURULUŞ OSMAN 22. BÖLÜM FRAGMANI

İkizler aynı adamdan aynı anda hamile kalacak! Yıllarca süren dehşet: Annemin kuması gibiydim Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı Sen Çal Kapımı 5. Bölüm izle full tek parça FOX YouTube Perseid meteor yağmuru ne zaman, saat kaçta? Türkiye'den izlenebilir mi? Barcelona Bayern Münih özet izle 2-8 BİM 14 Ağustos 2020 aktüel ürünler Kebriye Koç kimdir? Müge Anlı'dan neden ayrıldı? MasterChef Emel Günoğlu kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?