Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı izle! Hain kim?

Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Osman, amcası Dündar ve Batur Alp'in ölümünün kendi elinden olduğunu duyurur. Alişar Bey ise hainliklerine yenisini ekliyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Osman, amcası Dündar ve Batur Alp'in ölümünün kendi elinden olduğunu duyurur. Alişar Bey ise hainliklerine yenisini ekliyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Kuruluş Osman 17. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

ATV ekranlarında her Çarşamba izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü yayınlandı. Yayınlanan bölümde; Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti merak konusu olurken, Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacağı heyecanla bekleniyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 16. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey’e meydan okur. Osman Bey, Dündar’a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar’ın ardından Kayı Obası’nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay’ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey’i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey’e sırrını açıklayacak mı? Batur’u öldüren Alişar Bey, Konya’dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Kocasını üvey oğlu ile aldattı! İlişkisini savundu Ünlü modelin son hali şaşırttı! Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? 'Trump sığınağa götürüldü' Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?