Kürt çiftin öpüşme videosu! Düğünde öpüştüler! İşte o anlar...

Kürt çiftin öpüşme videosu! Sosyal medyada Kürt bir çiftin düğün öncesi öpüşme videosu olay oldu. Sosyal medyada yer alan bu görüntüye tepkiye gösterenlerin yanında doğal karşılayanlarda var. İşte o video...

Kürt çiftin öpüşme videosu! "Yeryüzünde bir düğünde ilk dudaktan öpüşen Kürt çift bence" notuyla paylaşılan video sosyal medyada olay yarattı. İşte o görüntüler...

Sosyal medyada paylaşılan Kürt gençlerin düğün videosu tartışma yarattı. Düğün öncesi gelinle buluşan damadın gelini dudağından öptüğü an, "Yeryüzünde bir düğünde ilk dudaktan öpüşen Kürt çift bence" notuyla paylaşıldı.

Paylaşımı yapan kişi, "Töre, gelenek ve saygı gereği Kürt erkekler, toplum içinde sevgilisi, nişanlısı veya karısı ile çok mesafeli ve resmidir." sözleriyle durumun ilginçliğine dikkat çekti.

"YENİ KITA KEŞFETMİŞ GİBİ..."

Kimileri bu durumun törelere uygun olmadığını belirterek tepkisini dile getirdi.

Kimileri ise "Öpüşmek normal ise neden yeni bir kıta keşfetmiş gibi hayretle şaşırarak paylaşıyorsunuz? Ters tepki verenleri suçluyorsunuz ama siz de sanki hayatta ilk defa öpüşen bir çift görmüş gibi vay wooow amanın diyorsunuz" sözleriyle durumu normal karşıladığını belirtti.

Salgınla iligli korkutan açıklama! 1. dalga daha bitmedi Esra Erol tablet kampanyası başvuru formu! Esra Erol ücretsiz tablet nasıl alınır? Lokum gibi Arnavut ciğeri nasıl yapılır? Cıtır cıtır patates cipsi nasıl yapılır? Bağcılar Belediyesi tablet başvurusu! Ücretsiz tablet nasıl alınır? Müge Anlı ücretsiz tablet başvuru formu! Müge Anlı bedava tablet nasıl alınır? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler MEB Ücretsiz tablet başvuru formu! MEB ücretsiz laptop nasıl alınır?