Küçükkaya'dan yol arkadaşının gidişine ilk yorum

Gazeteci İsmail Küçükkaya, görevinden ayrıldığını duyuran mesai arkadaşı Fatih Portakal'ın gidişi ile ilgili ilk kez konuştu. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Küçükkaya, yılın transferini Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal'ın yaptığını dile getirdi.

FOX'ta yayınlanan Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya, ana haber sunuculuğunu bırakan mesai arkadaşı Fatih Portakal için paylaşımda bulundu.

Küçükkaya, "Bu, eşine en güzel ‘armağan’ oldu. Yılın transferini o yaptı." ifadesini kullandı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Portakal ile fotoğrafına yer veren Küçükkaya şu ifadeleri kullandı:

"Yolun açık olsun sevgili Fatih Portakal. 7 yıl yol arkadaşlığı yaptık. Ben sabah, sen akşam. Bir de seçim geceleri. Benim ve Türkiye için unutulmaz. Verdiğin kararın hayırlı olmasını dilerim. Bu, eşine en güzel ‘armağan’ oldu. Yılın transferini o yaptı. Huzur ve sağlık diliyorum." 

3 Haziran BİM Aktüel teknoloji ürünleri: XDrive oyuncu koltuğu ve daha fazlası Pençe - Kilit operasyonu bölgesinde 9 PKK'lı terörist öldürüldü Avrupa Şampiyonası'nda madalya alan karateci kardeşler, Erman ile Eda büyük sevinç yaşıyor Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Maymun çiçeği virüsü için çarpıcı uyarı: Bu yaş grubu tehlike altında Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber