Kripto para borsası Binance para çekmeyi yeniden aktifleştirdi

Kripto para borsası Binance, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada para çekimlerinin geçici olarak durdurulduğunu açıkladı. Açıklamada ekiplerin konu üzerinde çalıştığı belirtildi. Kısa süre sonra ise para çekme işleminin tekrar aktif olduğu duyuruldu.

Kripto para Borsası Binance para çekimlerinin geçici olarak durdurulduğunu ve ekiplerin konu üzerinde çalıştığını açıkladı.

Binance, kısa süre sonra para çekme işleminin tekrar aktif olduğunı duyurdu.

Binance bugün TSİ 14:00’te popüler kripto para Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini belirtmişti.

SHIB NEDİR?

SHIBA INU (SHIB) Dogecoin‘e benzer başka bir meme kripto parası şeklinde nitelendiriliyor. SHIB, SHIBA INU’nun yerel token’ı ve merkezi olmayan bir değişim olan ShibaSwap’i kullanmak için bir teşvik olarak listelenen ve kullanılan ilk token.

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance, inovasyon alanında son zamanların popüler kripto parası Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini duyurdu.

Cüneyt Arkın'ın ailesinden teşekkür mesajı Cihan Canova üvey babası Kartal Tibet'i anlatırken gözyaşların hakim olamadı Mehmetçik'ten PKK'ya Pençe-Kilit darbesi: Geride kalan cenazelerini bile bırakıp kaçıyorlar Yakınları haber alamadı! Eve giren ekipler cesetle karşılaştı: Gece uykusunda... HDP'nin skandal kongresine savcılık soruşturma başlattı Beyin Dedektifi'ne damga vurdu! İntihara sürüklenme sürecini anlatırken gözyaşları sel oldu
Sonraki Haber