Kraliyet Ailesi'nde panik! Prens Harry korona mı?

İngiliz Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden istifa edip Kanada'ya giden Prens Harry'nin koronavirüs testi pozitif çıkan kişilerle yan yana gelen F1 pilotu Hamilton'la görüştüğü ortaya çıktı.

Prens Harry'nin geçen hafta koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan kişilerle yan yana gelen Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile buluştuğu ortaya çıktı.

Entertainment Tonight Canada'nın haberine göre Prens Harry, Britanya'da bulunduğu dönemde bir etkinlikte Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile bir araya gelmişti. Bu buluşmadan birkaç gün önce Hamilton, corona virüs testleri pozitif çıkan Sophie Gregoire Trudeau (Kanada Başbakanı Justin Trudeau'nun eşi) ve oyuncu Idris Elba ile aynı etkinlikte buluşmuştu.

 TEST YAPTIRIP YAPTIRMADIĞI BİLİNMİYOR

Hamilton'ın hasta olduğu ya da koronavirüs testi yaptırıp yaptırmadığıyla ilgili henüz bir bilgi alınmadı.

İkinci dalga şoku Zevk için para harcıyordu! Şimdi sokakta dileniyor İç çamaşırıyla tedavi yapan hemşirenin kimliği belli oldu 1 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! 'Trump sığınağa götürüldü' ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? Seferler başlıyor Yarın nereler açılacak? 1 Haziran'da hangi mekanlar açılacak?