Koronavirüs gölgesinde bayram

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde 81 ilde sokağa çıkma yasağı gölgesinde kutlanacak Ramazan Bayramı vesilesiyle bir video mesaj yayınladı. Erdoğan Türkiye'nin salgınla mücadelede başarılarına değinirken "Salgın sonrası siyasi, ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada Türkiye’nin gücünü, zenginliği, refahını çok daha yükseklere taşıyacağız." dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

Erdoğan, "Salgın sonrası siyasi, ekonomik olarak yeniden yapılanacak dünyada Türkiye’nin gücünü, zenginliği, refahını çok daha yükseklere taşıyacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Alınan tedbirlerle hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması, zorluğa, yokluğa düşmemesi için devletin tüm kaynaklarını harekete geçirdik." ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Ünlü isme ahlaksız teklif! Bu nasıl tedavi! Hastalar ve cesetler yan yana! ABD'de ordu tetikte Van'da neler oluyor? 480 vaka, 18 bin karantina! ALİ BABACAN KİMLERE MESAJ VERİYOR? İkinci dalga için tarih verildi Seferler başlıyor Açık öğretim sınavları ertelendi