Burası Türkiye! Korona ordusu kuruldu

Türkiye'de koronavirüs ile mücadele hız kesmeden devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün yaptığı açıklamada tedbirlerin bir üst seviyeye çıkarıldığını duyurmuş ve 31 şehre giriş - çıkışların yasaklandığını bildirmişti. Erdoğan, ayrıca market ve pazarlara maskesiz gidilmeyeceğini açıklamıştı. Antalya'da da koronavirüs önlemlerin artıran Muratpaşa Belediyesi, 250 kişilik bir ordu kurarak maske dağıtımına başladı.

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ilçede 450 bin maske dağıtımı için adeta küçük bir ordu kurdu. 250 kişiden oluşan tam teçhizatlı ekip 450 bin yıkanabilir maskeyi ev ev dolaşıp dağıtmaya başladı

4 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Müge Anlı'da ortaya çıktı! 'Ayşe Altuntaş'la para karşılığı cinsel ilişkiye girdik' Trendyol siparişi ne zaman gelir? Yasin Suresinin okunuşu! Arapça-Türkçe meali! Boyları 7 metre! 'Anlatsak kimse inanmazdı' Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Haziran dışarı çıkma yasağı olacak mı?