Konya Bayram Namazı Saat Kaçta? Diyanet Konya Ramazan Bayramı Namazı Vakti...

Konya Bayram namazı saat kaçta merak ediliyor. 2022 Ramazan Bayramı 2 Mayıs Pazartesi günü kutlanacak. Milyonlarca müslüman bayramın ilk günü kılınacak bayram namazı için camilere akın edecek. Bayram namazının vacip olduğu biliniyor. Peki Konya'da bayram namazı saati kaç olacak? Detaylar haberimizde..

Ramazan Bayramı namazı saatleri merak ediliyor. Bayram namazını Konya'da kılacak olan müslümanlar da saati merak etmeye başladı. Vacip olan bayram namazı camide cemaatle kılınabiliyor. Diyanet İşler Başkanlığı ise İl İl bayram namazı vakitlerini paylaştı.

Bayram namazı Konya'da kılacak olan vatandaşlar ise "Konya'da bayram namazı saat kaçta, Konya bayram namazı vakti kaç" sorularına yanıt buldu.

KONYA BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA?

Konya'da bayram namazı saat 06:25'de kılınacak.

Bayram Namazının İslam'daki Yeri Nedir?

Bayram Namazı kendilerine Cuma namazı farz olan müslümanlar için Ramazan ve Kurban bayramları vaciptir. Mazeretleri sebebiyle ilk gün bayram namazını kılamayanlar ramazan bayramında ikinci gün, kurban bayramında ikinci ve üçüncü gün de kılabilirler.

Valerien Ismael konuştu: Kırmızı kart, penaltı, kendi kalemize gol, intihar ettik diyebilirim Alanyaspor - Beşiktaş maçında son dakika penaltısı! Turuncu-Yeşilliler 3-0 dan döndü Bugün TV'de neler var 15 Ağustos Pazartesi? Kanal D, Star TV, ATV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı! Karamollaoğlu: 6'lı masanın eskisi gibi önemi kalmadı! Reyting sonuçları 14 Ağustos Pazar: MasterChef Türkiye, FOX Ana Haber, Tozluyaka Kötü koku mahalleyi ayağa kaldırdı! Sebebi bakın ne çıktı
Sonraki Haber