Yasak Elma

Yasak Elma, senaryosunu Melis Civelek'in yazdığı, baş rollerini Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Sinan Eroğlu, Tuğçe Koçak, Nilgün Türksever, İlber Kaboğlu, Ayşegül Çınar'ın paylaştıkları dram ve aşk dizisidir.

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.


Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Diziler ne zaman başlayacak? Dizilerin başlama tarihi belli oldu mu? Dizilerin yeni bölümü ne zaman?
Yasak Elma 70. bölüm izle! Halit'in işleri batıyor Öpüşme itirafı: Romantik mumlar yakılıp...
Yasak Elma için flaş karar! Yeni sezon tarihini açıkladı! Yasak Elma dizisi hakkında flaş karar! ''Bizim için bitti'' Sağlık Bakanlığı'ndan Eda Ece'ye jet yanıt Gökhan Alkan Kimdir? Yasak Elma Gökhan Alkan'ın ifşa mesajları Sosyal Medyada! Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece veda etti! Yasak Elma bu akşam yayınlanacak mı? Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? 6 Nisan Fox TV yayın akışı Yasak Elma sezon finali mi yaptı? Yasak Elma bugün neden yok? 75. yeni bölüm... Yasak Elma 75. bölüm fragmanı izle! Halit'in planı Yasak Elma 74. bölüm izle! Yıldız'ın yeni savaşı! Yasak Elma 74. bölüm fragmanı izle! Yıldız'ın aşkı Yasak Elma 73. bölüm izle! Şahika'dan yeni oyun! 10 Mart Pazartesi reyting sonuçları! Hangi dizi... Yasak Elma 73. bölüm fragmanı izle! Yıldız'ın... Yasak Elma 72. bölüm izle! Yıldız'a yeni aşk! Yasak Elma 72. bölüm fragmanı izle! Nadir'e şok! Yasak Elma 71. bölüm izle! Nadir ölecek mi? Yasak Elma 71. bölüm fragmanı izle! Yıldız'a şok! Yasak Elma 70. bölüm fragmanı izle! Evlenme... Yasak Elma 69. bölüm izle! Yıldız ile Nadir... Yasak Elma dizisinde Şeyma Subaşı göndermesi Yasak Elma 69. bölüm fragmanı izle! Halit'e şok! Yasak Elma 68. bölüm izle! Yıldız, saldırıya geçti Yasak Elma 68. bölüm fragmanı izle! Yıldız'a şok! Yasak Elma 67. bölüm izle! Halit basılıyor! Yasak Elma'da flaş ayrılık! Tuvana Türkay Yasak Elma'dan ayrılıyor mu?