TOGG

YERLİ OTOMOBİLİN AVANTAJLARI
2022 yılında yollarda olacak yerli otomobil avantajlarıyla öne çıkıyor. Menzili 500 kilometre. Diğer elektrikli araçlara göre daha hızlı şarj oluyor. Yakıt maliyeti de oldukça düşük.

Türkiye'nin yüzde yüz elektrikli yerli otomobili, görünüşü ve özellikleriyle herkesi büyüledi. Yerli otomobil 300 ve 500 kilometre menzil sağlayan 2 farklı pil seçeneğine sahip.

YERLİ OTOMOBİL YAKIT TÜKETİMİ
Yerli otomobil diğer elektrikli araçlara göre daha hızlı şarj oluyor, yerli otomobilin deposu 30 dakikada doluyor ve 500 kilometre yol gidebiliyor. Aracın bataryasının dolum maliyeti ise sadece 60 lira. Benzinli bir araç dikkate alındığında 500 kilometre için yakıt maliyeti 350 liralara geleceği söylenebilir. Bu da önemli bir avantaj sağlamış oluyor.

PİL ÖMRÜ
Yerli araçların akü ömürleri de uzun. 8 yıl pil garantisi veriliyor. Gelişen teknoloji sayesinde de verimliliğini kaybetmiyor.

BAKIM MALİYETİ
Avantajları ile dikkat çeken yerli aracın bakım maliyeti de oldukça düşük. Benzinli ve dizel araçlardaki mekanizmaların bir çoğunun olmaması sebebiyle çok düşük bakım maliyetine sahip. Bu anlamda da avantajlı.

Togg'dan yeni duyuru var! Yetkililer bu kez kesin tarih verdi!
Togg’dan Cumhuriyet’in 100. yılına özel üretim! TOGG, tedarik sanayinin üniversitesi!
Yarın platformlarda… Kamu’dan TOGG hamlesi! 30 bin araç alınacak Cumhurbaşkanı Erdoğan ''Yılın Fotoğrafları''nı seçti! Togg CES 2023'e damga vurdu! Togg, akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanını CES’te tanıttı TOGG Ces’te açıkladı! Çok özel bir sürprizle ön satışa çıkacak Gürcan Karakaş’tan Togg’un ön siparişine ilişkin açıklama Togg'un yeni cihazı görücüye çıktı Tesla ve Togg rekabeti 2023'te başlıyor Togg’dan Ces2023 sürprizi! Ces2023 ne zaman? Togg Ces2023’e katılacak mı? Audi, BMW, Mercedes! Otomobil sektörü 2023 yılında haraketleniyor Dünya basını böyle duyurdu: Batı tekelini yıkmak için el ele verdiler Hisarcıklıoğlu’ndan TOGG açıklaması Togg Akıllı Cihazı nasıl şarj edilir? Togg video ile cevapladı! Togg, 2024’te Avrupa pazarına girmeye hazırlanıyor Bakan Varank: "Biraz beleşçi geldi bana" Bakan Varank Meclis'e Togg'la geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na Togg daveti Togg, mobil uygulaması Trumore'yi tanıttı Bakan Varank’tan BMW'ye efsane cevap BMW’nin tamamen elektrikli Teknolojik SUV modeli İX1 Türk kullanıcılar yorum yağmuruna tuttu Türkiye'nin otomobili Togg'un fabrikasından yeni görüntüler geldi TOGG seri üretime tam gaz devam ediyor! 227. araç banttan indi Togg'un Avrupa operasyonları sorumlusu belli oldu! Benzinli otomobiller, elektrikli otomobillere dönüşebilir!