MİT

Millî İstihbarat Teşkilâtı, Türkiye Cumhurbaşkanlığı'na bağlı olan, Türkiye'nin resmî istihbarat örgütü. 1965 yılında Millî Emniyet Hizmeti yerine kurulan, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğüne, anayasal düzenine, varlığına, bağımsızlığına, güvenliğine ve millî gücünü meydana getiren bütün unsurlarını içeren teşkilattır.

MİT operasyonuyla Türkiye'ye getirilmişti... FETÖ sanığı Gürbüz Sevilay'ın tahliyesine itiraz!
PKK elebaşından Süleymaniyelilere 'MİT personelini orada yaşatmayın' talimatı! Kırmızı bültenle aranıyordu! PKK'nın kritik ismi öldürüldü...
Başsavcılık, PKK'nın lojistik sorumlusunun tahliye kararına itirazda bulundu MİT ve TSK'dan ortak operasyon: Saldırı planlayan 3 terörist öldürüldü! MİT'in Sincar operasyonu PKK'yı şoka uğrattı... "Türkler Yezidi hastanesine saldırdı" yalanı! MİT’ten PKK'ya Sincar'da büyük darbe! Kırmızı bültenle aranan PKK/KCK üyesi "Piro Karker" Türkiye'ye getirildi FETÖ'de Orhan İnandı ardından panik başladı! Kırgızistan’da darbe tehdidi! PKK'ya son bir ayda büyük darbe! 98 terörist öldürüldü 'Mahrem imam' FETÖ'cüleri yurt dışına böyle kaçırıyordu... FETÖ elebaşının yeğeni itirafçı oldu: Amcam terör örgütünün lideri MİT ve TSK'dan operasyon! PKK'ya ağır darbe Mehmet Eymür de topa girdi: Bunun sonu siyasi cinayetlerdir! DEAŞ’ın sözde 'Bomba timi komutanı' yakalandı MİT ve emniyetten DEAŞ operasyonu: Çok sayıda gözaltı var Sahte MİT ajanı yakalandı MİT: Ülkemizi hedef alan casusluk faaliyetlerini deşifre ettik TSK ve MİT'ten ortak operasyon! MİT'e sızan hain Önder Sığırcıklıoğlu öldürüldü! Emniyet ve MİT'ten DEAŞ'a darbe PKK'lı İsa Özer adliyede MİT'in yoğun trafiğinin şifreleri İşte Irak'ta öldürülen teröristlerin kimliği Teslim olan PKK'lı yıllar sonra ailesiyle buluştu Terkoğlu ile Pehlivan'ın duruşması başladı Karayılan'dan sonra Bayık da ağladı Kumpasçılar için bugün hesap günü Irak'a kaçacaktı! Üst düzey terörist Silopi'de yakalandı Firari Dündar'a bir şok daha!