Kanal İstanbul

Kanal İstanbul, İstanbul'da yapılması düşünülen bir suyolu projesidir. 2011 yılında dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "çılgın proje"si olarak basına yansımış; ancak projenin adı, içeriği ve yeri uzun süre gizli tutulmuştur.

Kılıçdaroğlu, grup toplantısında Kanal İstanbul tehdidini yineledi!
İmamoğlu'nun 'gariban' dediği vatandaş: 30 saniyenin içine 30 tane yalan koymuş Kanal İstanbul'a muhalif projeleri o fonluyor! Peki neden?
'Katarlılara sınavsız tıp' iddiası! Erdoğan: Bu ne densizlik, ne terbiyesizliktir! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kanal İstanbul'un ilk temelini attı: Dünyanın en çevreci projesi... Erdoğan'ın rüyası Kanal İstanbul'un temeli atıldı Gökhan Özoğuz'dan akılalmaz müsilaj yorumu! Kanal İstanbul için çıkarılmış... Kanal İstanbul neden yapılmalı? Kanal İstanbul projesinin amacı, lokasyonu nedir? Emanet 185. bölüm fragmanı yayında! Yaman sözünde duruyor! Emanet hafta finalinde neler olacak? Bankalara 'Kanal İstanbul' tehdidi 'Kanal İstanbul'da finansman sıkıntısı yok' Reuters: Türk bankaları Kanal İstanbul’u fonlamakta istekli değil Kanal İstanbul İsrail'i rahatsız etti Muhaliflerin linç sırası Cevizoğlu'nda Kanal İstanbul neden gerekli? İş adamlarına 'Kanal İstanbul' tehdidi Ertuğrul Kumcuoğlu MHP'den istifa etti Skandal bildiriyi kaleme alan Mengi'den büyük çelişki İmzacı amiral ile ilgili flaş detay! 'Proje çalışmaları ve imar planları tamamen bitti' Kanal İstanbul'da önemli gelişme! İhale hazırlığı hız kazandı İstanbul Boğazı'ndaki trafik, E-5'i geçti! Kanal İstanbul için tarihi gün İşte Kanal İstanbul için ilk ihale tarihi İşte AYM'den CHP'yi üzen kararın gerekçesi Bakan Turhan'dan Kanal İstanbul açıklaması Kanal İstanbul'un resmi internet sitesi açıldı! ABD'li dev şirket Kanal İstanbul'a talip oldu! Erdoğan: İmamoğlu'nun mektubu gizli bir mektup!