İtalya

İtalya ya da resmî olarak İtalyan Cumhuriyeti ya da bazen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Akdeniz'in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya'yla kara sınırı vardır.

Her şey aşıyı bulana kadardı! Sosyal medya fenomeni genç yaptığıyla olay oldu!
Kibirleriyle ünlü İngilizler Euro 2020'ye böyle gölge düşürdü.... Benzeri görülmemiş uygulama! Buraya taşınana 33 bin dolar ödeme yapılacak...
Can Yaman ve Diletta Leotta, Türkiye-İtalya maçına damga vurdu! Can Yaman'ı böyle paylaştı! Boş havayı "burada heykel var" diyerek 150 bin TL'ye sattı! Akılalmaz soygun! İTALYAN BAŞBAKAN'DAN ERDOĞAN'A HADSİZ SÖZLER! Pisa (Pizza) Kulesi neden yamuk? Mucizeler şehri Pisa'nın Kulesi neden eğri? Korona hastanın parmaklarını bu hale getirdi İtalya'da 400 euro para cezası! İtalyan dizisinde oynayacak! Roma'nın antrenman tesisinde 15 adet bomba bulundu! Bartholomeos'tan Vatikan Büyükelçisi Göktaş'a ziyaret Koray Günter koronavirüse yakalandı! Bakan Akar İtalyan mevkidaşıyla görüştü İtalyan doktor o kenti alarma geçirdi Bakanlık 23 yıldır peşindeydi, iade ediliyor Koronayı yenen Berlusconi: En tehlikeli sınavımdı Silvio Berlusconi hastaneye kaldırıldı Doğu Akdeniz'de kirli ittifak Dünya genelinde aşırı gevşeme! Binlerce İtalyan salgının uydurma olduğunu savundu Uydudan gelen İtalya görüntüleri korkuttu! Gattuso'yu yıkan haber! Uzun süredir tedavi görüyordu Metehan Demir, MİT'in Kenya'da kaçırılan İtalyan kadını kurtarma operasyonunu anlattı O ülkede işletmelerin açılış tarihi öne çekiliyor! "Usta bir diplomasi, askeri strateji ve ittifaklar uzmanı" Genç yıldız hayatını kaybetti! Yasa boğan ölüm... Türkiye devreye girdi, İtalyan Silvia kurtarıldı İtalya'da korona 194 can daha aldı İtalya'da ölü sayısı 369 artarak 30 bin barajına yaklaştı!