Gelecek Partisi

GELECEK PARTİSİ SLOGANI

Temel ilke olarak 'özgürlükçü laiklik' ve 'çoğulcu din' anlayışını benimseyen Gelecek Partililer, siyasi icraat ilkelerini ise ortak akıl ve katılımcılılık şeklinde tanımaldı. Parti hakkında ayrıntılar paylaşıldığı sırada salonda, ''Gençlik burada hocasının yanında" sloganı atıldı. Partinin hazırlanan afişinde ise ''Güven, Huzur, Gelecek!'' sloganı kullanıldı.

KURUCULAR KURULU
Geleneğe saygılı, vatandaşlık hukuku ve milli egemenlik konusunda modern ve çağdaş küresel bir siyaset anlayışını benimsediklerini ve geleneğe saygılı özgürlükçülüğün de ana felsefeleri olduğu parti toplantısında ilan edildi.

150 kişinin yer alacağı Kurucular Kurulu'nda Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) eski Başkanı Yusuf Ziya Özcan, eski AK Parti milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Karar Gazetesi eski yazarı ve Mavi Marmara yolcularından Hakan Albayrak, Belediye Başkanı Halil Kulak, Nihal Olçok, Bayram Zilan, İl Eminiyet eski Müdürü Mevlüt Demir, bir dönem Başbakanlık başdanışmanlığı da yapmış olan Etyen Mahçupyan gibi çeşitli alanlarda tanınmış simalar yer alacak. Öte yandan Romanların, Alevilerin, Kürtlerin, Çerkezlerin, Trakyalıların temsiline de önem verildiği belirtildi.

 

Davutoğlu'na "İhanet ettin" diye tepki gösteren vatandaş o anları anlattı: Koruması parmağımı büktü
Ahmet Davutoğlu'nun konvoyunda kaza! Eski Başdanışman, Davutoğlu’nun danışman-yazarına öyle bir cevap verdi ki…
İletişim Başkanı Neslihan Çevik istifa etti Davutoğlu'nun sağ kolundan Sedat Peker videosu Davutoğlu'nun hayali cumhurbaşkanı olmak! Davutoğlu'ndan 'İnsanlar benimle görüşmek istemiyor' sitemi 'Balıkçı' artık Davutoğlu'nun danışmanı Seçime girme hakkı kazanan parti sayısı 20'ye çıktı 'Fuat Avni'den Davutoğlu'na: Rahat ol 'Erdoğan şiddetin her türlüsüne karşı' Erdoğan'dan Özdağ'a: Geçmiş olsun 'Partimizde HDP'liler de var...' Davutoğlu koronavirüse yakalandı İpi kimin elinde, tokmağını kim çalıyor... Davutoğlu: Gelecek Partisi'nin kendi cumhurbaşkanı adayı olacak Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret 'Konuşacak adam konuşur, tehdit etmez' Hakan Albayrak Erdoğan'ı öve öve bitiremedi "Buraya kadar her şey yolunda" diyerek yere çakılan adam "Davutoğlu'nu bu çukurdan çıkarın" çağrısı Gelecek Partili isme ağır suçlama Taha Ün gözaltına alındığını açıkladı Başbakanken "Gelecek de bir gün Gelecek" demiş! Etyen Mahçupyan Erdoğan'a şantaj yapmaya kalktı! Ahmet Davutoğlu'nun zor anları! Kuzu'dan Gelecek Partisi trollerine cevap! Davutoğlu'nun 'Gelecek'i FETÖ hayranı! Hakan verdi veriştirdi: İsmail'i çok mu aradınız? Davutoğlu'nun küçük prensi FETÖ'cü mü?