Fox TV

FOX, News Corporation'ın Türkiye'de yayın yapan televizyon kanalı. 22 Nisan 1993'te yayın hayatına başlayan İhlas Holding'in yayın kuruluşu olan TGRT'nin yayın haklarının devredilmesinden sonra aynı frekans üzerine 24 Şubat 2007 tarihinde kurulmuştur.

Mahkum Dizisinin sonunda Ne Oluyor? Innocent Defendant Konusu Nedir?
Maske Kimsin Sen 15 Ocak kim elendi? Hangi Maske Açıklandı? Melisa Döngel Aşk Mantık İntikam'dan ayrılıyor mu? İki yeni başrol geliyor!
Eski fotoğrafları Fulya Öztürk'ün inanılmaz değişimini gösterdi! Ünlü Sunucu Estetikli mi? Maske Kimsin Sen bu hafta hangi maskeler var? 8 Ocak Maske Kimsin Sen kim elendi? Mahkum'un çekimleri son anda iptal oldu! Başrol oyuncusu koronavirüse yakalandı Mahkum dizisinde gidişatı değiştirecek hamle! Mahkum 5. bölüm fragmanı Fox TV'den yeni ekonomi programı! Ekonomi Arası programı sunucuları kim olacak? Mahkum dizisi gerçek mi? Mahkum Hangi Diziden Uyarlama? Mahkum Dizisinin Kötü Kadını Ferda'yı Kim Oynuyor? Ece İrtem kimdir, kaç yaşında? Mahkum dizisinde Avukat Cemre'yi Kim Oynuyor? Seray Kaya kimdir, Kaç Yaşında? Mahkum dizisi konusu ile bir çırpıda esir ediyor! İşte Mahkum dizisinin oyuncuları... Mahkum dizisinde yaş farkı olay oldu! İsmail Hacıoğlu ile Melike İpek Yalova arasında yaş farkı kaç? FOX TV bu yöntemi ilk kez deneyecek! Onur Tuna'nın nefes kesen dizisi Mahkum büyülüyor! Kanunsuz Topraklar Hangi Kanalda? Kanunsuz Topraklar saat kaçta başlıyor? Kanunsuz Topraklar 8. bölümde Ali Gelik hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıkıyor! Gülfem'den tokat! Misafir dizisi hangi kanalda? Misafir saat kaçta başlıyor? Hangi diziden uyarlama? Misafir Dizisinde Yaş Farkı Olay Oldu! Buğra Gülsoy ile Hazal Kaya Arasında Kaç Yaş Fark Var? Buğra Gülsoy'un Misafir dizisinde öyle bir karakter var ki! İzleyenler dumur oluyor! Kanunsuz Topraklar bu hafta neden yok? 10 Kasım Kanunsuz Topraklar bu akşam var mı? El Kızı Muğla'da nerede çekiliyor? Fox Tv'nin yeni dizisi El Kızı nerede çekiliyor? El Kızı Harun kimdir? İsmail Ege Şaşmaz kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Son Yaz Stara mı geçiyor? Fox ipini çekti Star sahiplendi! İşte Son Yaz'ın yeni kanalı! Kanunsuz Topraklar dünyaca ünlü dizinin uyarlaması çıktı! İzleyici çok şaşıracak! İşte O dizi! Fox Tv bu kadar yeter diyerek o dizinin fişini çekti! İzleyici ayağa kalktı! Son Yaz'da sona doğru.. Kanunsuz Topraklar Gerçek mi? FOX'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar hangi diziden uyarlama? Esra Bilgiç yeni karakteri ile şova hazırlanıyor! 1939'ların Cumhuriyet kadını Gülfem kimdir? RTÜK Başkanı Şahin: FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni beni ve kurumumu tehdit etti Son Yaz dizisinde Savcı Selim'e çılgın teklif! Sare tüm hikayeyi değiştiriyor! İşte intikam teklifi! Sadakatsiz dizisinin tahtı sallanıyor! Fox Tv'nin dizisi gümbür gümbür geliyor! İşte son bomba!