Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu, 1970`te Trabzon’da doğdu. Trabzon Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak yine İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında Yüksek Lisans eğitimi aldı. 1992`de inşaat ve taahhüt işleri yapan aile şirketinde iş hayatına başladı. Bu şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Okul yıllarında amatör olarak futbol oynadı.

Trabzonspor Futbol Kulübü, Trabzonspor Basketbol Kulübü ve Beylikdüzüspor Kulübü’nde yöneticilik yaptı. 2009’da CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı oldu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Beylikdüzü’nün sosyal ve kültürel hayatında etkin rol oynayan İmamoğlu, birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir. Evli ve 3 çocuk babası olan İmamoğlu, 1991’den bu yana Beylikdüzü’nde yaşıyor.

İBB'de araç masrafı 4 katına çıktı
Karşı mahallenin 'Kabataş' olayı İBB umursamadı, bir çocuk öldü
İmamoğlu televizyon mu kuruyor? CHP'li belediyelere isyan ettiler İBB metni 'yanlış bilgi' dolu "Haramın en büyüğü... Yolsuzluğun en rezili..." Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesinden tebrik Koç'a çok 'tatlı' karşılık Fatih Sultan Mehmet portresindeki ikinci adam kimdir? Fatih portresindeki gencin ismi nedir? Kıta değiştirmek 5 kuruş oldu O teklife UKOME'den ret! 'Böyle hortum görmedik, yalan mı İmamoğlu?' 50 bin lira tazminat hayali suya düştü "Mahvoluruz" 'Katil başkan' sloganıyla karşılandı 'Aykırı durumlarda işlem uygularız' Tehditkar cevap: İmtina etmeyiz! FETÖ soruşturman var mı, yok mu! İmamoğlu 'Ayasofya açılmalı' diyemedi 'İhtiyaç bulunduğuna inanmıyorum' "Bak İmamoğlu efendi! Kaldı 3,5 yılın" "İmamoğlu yüzünden kovuldum!" İmamoğlu döneminde bir ilk daha 'Yalan söylüyorsunuz, işte belgesi...' Kurum'dan İmamoğlu'na Riva cevabı İSKİ Riva'ya kirletti o devleti suçladı Bire 3 kazanıp ortadan kayboldu... Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler İmamoğlu'ndan cemevi yapma sözü