Aleyna Tilki

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Katıldığı bir yarışma programında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. Son zamanlarda en çok dinlenen şarkılardan biri olan "Cevapsız Çınlama" şarkısı Emrah Karaduman desteğiyle güçlendirmiştir.

Kazandığı para ile müzik eğitimini sürdüreceğini belirten Aleyna Tilki'nin annesi ise Trabzon Ofludur. Verdiği özel bir röportajda sesini annesinden aldığını ifade eden Aleyna Tilki çok ufak yaşlardan itibaren böyle bir yeteneğinin olduğunu ve annesinin onu hep desteklediğini belirtti.

CEVAPSIZ ÇINLAMA ŞARKISI REKOR KIRIYOR

Türkiye yaklaşık iki ayda popun süper yıldızlarını dahi geride bırakan 16 yaşındaki bir kızı konuşuyor ve izliyor. Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla ünlenen Aleyna Tilki sesiyle herkesi etkilemeyi başardı

Yaşına rağmen milyonları deviren Aleyna Tilki her geçen gün rekorunu da geliştiriyor. Neredeyse günde bir milyonluk bir ortalama ile Youtube'un enlerine giren Tilki'nin bundan sonraki performansı da merak ediliyor. Özellikle kızların büyük ilgi gösterdiği Aleyna Instagram ve Twitter'daki takipçi sayısıyla da parmak ısırtıyor.

Aleyna Tilki röportaj sırasında hayran tacize uğradı!
Duy da inanma! Justin Bieber Aleyna Tilki'ye yürümüş! Serenay'ın ardından Aleyna ile görüntülenen iş insanı ilk kez konuştu!
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel imaj değiştirdi! Dekoltesi karın kaslarını ortaya çıkardı! Milli sporcu karısını boşayıp Aleyna Tilki ile evlenmek istiyor! Aleyna Tilki bacak boyunu uzattıkça uzattı! Takipçileri fırsat bu fırsat deyip saldırıya geçti! Aleyna Tilki'nin annesinden takipçisine şoke eden küfür! Ünlü isimleri topa tuttu: Müslüm Gürses Türkiye'nin kıro ve kültürsüz grubunda yer alıyor! Aleyna Tilki'nin annesi çıldırdı! Mini etekli pozlarına düştüğü not kızını bile şaşırttı! Aleyna Tilki "Evleniyorum" demişti! Damat ortaya çıktı! Tilki'nin mesajı olay oldu! Aleyna Tilki evleniyor! Davetiyeyi sosyal medyadan paylaştı! İşte eş adayı... Aleyna Tilki'nin kardeşi Ayça Tilki ablasının izinden gidiyor! İşte ilk single çalışması! Aleyna Tilki'nin annesinin bikinili pozu olay oldu! Yeni reklam filminden alacağı para dudak uçuklattı! MHP'den Aleyna Tilki isyanı Aleyna Tilki, "Bölüm başı 2 milyon TL kazanıyor" iddalarını yanıtladı! Kerimcan, Aleyna'yı arka planda bıraktı! ilk fragman yayınlandı! Selin Ciğerci'ye benzetilen Aleyna Tilki'nin annesi kızdı! Aleyna Tilki Demet Akalın'a böyle cevap verdi! Aleyna Tilki'nin hassasiyeti! Aleyna Tilki'den İngilizce albüm sürprizi! Aleyna Tilki'nin kahvaltısı sosyal medyada mide bulandırdı! Aleyna Tilki: Şiddete maruz kalmış olabilirim! Aleyna Tilki dondurma reklamından ne kadar kazandı? 'Yazılanlardan daha fazlasını aldım...' Aleyna Tilki'nin yanındaki gizemli kişi kim? Aleyna Tilki ve Burcu Esmersoy'un 1332 TL'lik tişörtü! Sosyal medyayı salladı... Aleyna yasağı deldi mi? Kafa karıştıran video... Enis Arıkan'dan Aleyna Tilki'ye 'Küçük Onur' göndermesi! Aleyna Tilki ile Kadir Güneş ayrıldı!