Adalar

Adalar, Prens Adaları, İstanbul Adaları ya da Kızıl Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakası'nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur.

Erdem Gül'e Adalar Belediyesi resmi hesabından şok!
En azından Adalar yerinde duruyor! Kağıt Ev Mert'in el parmakları neden eksik? Nejat Uygur'un torunu Kağıt Ev dizisiyle ekrana döndü
İBB'den "kayıp at" iddialarına cevap İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar kayıp Faytonlara ağlayan Gökhan'a sert sözler 'Tek ulus, tek devlet'e karşı çıktı! Adalar üzerinden Türkiye'ye tehdit İstanbul'da haritalar incelendiğinde ortaya çıktı Ankara'da sürpriz görüşme... 'Katil başkan' sloganıyla karşılandı Kaymakamlık o iddiaları yalanladı Adalar Belediyesi'ne silahlı saldırı İstanbul kendini dışarı attı! Karantina sonrası ilk hafta sonunda 'Adalar heyecanı' Adalar'a giriş ve çıkış kısıtlaması sona eriyor! Görür’den İstanbul için uyarı: Fay çatırdıyor İBB Adalar'da kullanılacak yeni araçları belirledi CHP'li Erdem Gül hakkında yasak aşk iddiası Kartal'da ceset paniği Adalar'da elektrikli taşıma işi İETT'ye verildi Adalar'da zam sonrası indirimli kart kuyruğu Onlar gitti, bir gemi dolusu çöp Adalar'dan çıktı! Ekrem İmamoğlu, faytoncuları zengin edecek! Adalar Kaymakamlığı'ndan 64 kişiye suç duyurusu! Faytonculardan İBB'ye tehdit gibi açıklama! Vali Yerlikaya'dan ruam hastalığı açıklaması! Ekrem İmamoğlu'na İBB önünde hayvan ölümü tepkisi! Adalar Kaymakamlığı, hastalıklı at açıklaması! İmamoğlu sözünü hala tutmadı!