Operasyon ölçeği büyütüldü

Koca: Temaslı taramasında daha etkiniz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüsle mücadele kapsamında son haftalarda operasyon ölçeğinin büyütüldüğünü ve temaslı taramasında daha etkin olduklarını açıkladı. Koca, "Tedaviyi erkenden başlatıyoruz. Yerel tedbirler uyguluyoruz. Sizden tek isteğimiz şu: Maske ve mesafe kuralıyla virüsten kendinizi korumanız." dedi.

Sağlık Bakanı Koca, operasyon ölçeğinin büyütüldüğünü belirterek, temaslı taramada daha etkin olunduğunu açıkladı. Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vatandaşlardan kendilerini meske ve mesafe kuralıyla korumaları çağrısını yineledi.

Bakan Koca'nın açıklaması şu şekilde;

"Son haftalarda operasyon ölçeğimizi büyüttük. Temaslı taramasında daha da etkiniz. Test sayılarımızı artırdık. Tedaviyi erkenden başlatıyoruz. Yerel tedbirler uyguluyoruz. Sizden tek isteğimiz şu: Maske ve mesafe kuralıyla virüsten kendinizi korumanız."

Salgınla iligli korkutan açıklama! 1. dalga daha bitmedi Esra Erol tablet kampanyası başvuru formu! Esra Erol ücretsiz tablet nasıl alınır? Lokum gibi Arnavut ciğeri nasıl yapılır? Cıtır cıtır patates cipsi nasıl yapılır? Bağcılar Belediyesi tablet başvurusu! Ücretsiz tablet nasıl alınır? Müge Anlı ücretsiz tablet başvuru formu! Müge Anlı bedava tablet nasıl alınır? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Lise boş kontenjanlar! Hangi liselerde boş kontenjan var? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler MEB Ücretsiz tablet başvuru formu! MEB ücretsiz laptop nasıl alınır?