Klip çekiminde alevler içinde kaldı!

Türk rap müziğinin başarılı isimleri arasında yer alan Tepki, "SIK" isimli şarkısının klip çekiminde alevlerin arasında kaldı. Ünü rapçi söz konusu kazada yaralandı.

Türk rap müziğinin önemli isimlerinden olan Tepki, 'SIK' isimli şarkısı için kameraların karşısına geçti. Klibin senaryosunda yer alan patlama sahnesinin çekildiği sırada bir kaza meydana geldi.

İddia edilenlere göre yaşanan kaza patlama sahnesini kuran ekibin hatasından kaynaklandı. Başarılı isim patlama sahnesinde alevlerin arasında kalırken, set ekibi olaya anında müdahale etti ve yangın daha da büyümeden söndürüldü.

KAFASINDA YANIKLAR OLDU

Kazanın ardından hastaneye kaldırılan Tepki'nin, baş kısmında ufak yanıklar olduğu, genel sağlık durumunun ise iyi olduğu aktarıldı.

"SET SONUNDA BİR KAZA YAŞADIK"

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Tepki, "Tedavi sürecindeyim, set sonunda bir kaza yaşadık. Arayan soran herkese tekrar tekrar teşekkür ederim" dedi.

"RAP İÇİN YAKTIN KENDİNİ"

Tepki'nin sosyal medya paylaşımına birçok beğeni gelirken, kullanıcılar geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Reymen ise paylaşıma yaptığı yorumda, "Rap için yaktın kendini" dedi.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vasiyeti nedir? İsmailağa Cemaati Yeni Lideri Hasan Kılıç kimdir? İnebolu'daki selde mahsur kalan vatandaşlar helikopterle kurtarıldı Sokak ortasındaki rezalette yeni gelişme! Oyuncunun talebi mahkeme tarafından reddedildi Survivor Evrim Keklik MasterChef'e Geliyor! Şef Mehmet Yalçınkaya Bu Habere Çıldıracak! BAYKAR duyurdu! Bayraktar SİHA kampanyası başarıyla tamamlandı
Sonraki Haber