Kılıçdaroğlu'ndan istifası istenen İmamoğlu ve Yavaş'a destek

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu'na destek verdi. Kılıçdaroğlu, "Siz halk belediyeciliği yapmaya devam edin; gerisi boş, Saray kadar bomboş" dedi.

İstanbul'da meydana gelen yoğun kar yağışının ardından trafiğin durma noktasına gelmesi ve tuzlamaların yetersiz kalması nedeniyle İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik istifa çağrıları başlatılmıştı. CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan hem İmamoğlu hem de Mansur Yavaş için destek mesajı geldi.

"HALK BELEDİYECİLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDİN"

Yavaş ve İmamoğlu'na desteğini bildiren Kılıçdaroğlu, "Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, siz halk belediyeciliği yapmaya devam edin; gerisi boş, Saray kadar bomboş" ifadelerini kullandı.

Sanayi bölgesine 3 gündür elektrik verilmediğini belirten Kılıçdaroğlu, "Devlet imkanlarını belediye başkanlarımızı karalamak için kullananlar, sanayiye 3 gün elektrik veremiyor. Ülke 10 milyarlarca dolar zararda. Çünkü öncelikleri karalama" diye konuştu.

MANSUR YAVAŞ'TAN YANIT GELDİ

Kılıçdaroğlu'nun paylaşımını alıntılayan Mansur Yavaş ise şunları belirtti: "Sayın Genel Başkanım, tek amacımız Ankara'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin, eşit bir şekilde yaklaşarak hizmet etmek; hepsinin huzurunu sağlamak. Kimse aç ve açıkta kalmasın, eğitimden mahrum hiçbir çocuk olmasın diye gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz."

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vasiyeti nedir? İsmailağa Cemaati Yeni Lideri Hasan Kılıç kimdir? İnebolu'daki selde mahsur kalan vatandaşlar helikopterle kurtarıldı Sokak ortasındaki rezalette yeni gelişme! Oyuncunun talebi mahkeme tarafından reddedildi Survivor Evrim Keklik MasterChef'e Geliyor! Şef Mehmet Yalçınkaya Bu Habere Çıldıracak! BAYKAR duyurdu! Bayraktar SİHA kampanyası başarıyla tamamlandı
Sonraki Haber