Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bugün Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu ziyaret edeceği öğrenildi. Görüşmenin ardından iki liderin ortak basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor. Yeni parti kuran Davutoğlu'nu daha önce İYİ Parti Genel Başkanı Akşener de ziyaret etmiş ve 'hayırlı olsun' dileklerini paylaşmıştı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bugün bir araya gelecek.

'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETİ

Kılıçdaroğlu'nun bugün saat 13:00'te Davutoğlu'na 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunacağı, görüşmenin ardından iki liderin ortak basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

ORTAK BASIN TOPLANTISI

İki lider saat 14:00'de Gelecek Partisi Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyecek ve gazetecilerin sorularını cevaplayacak.

Daha önce de Davutoğlu'nu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ziyaret etmiş ve 'hayırlı olsun' dileklerini iletmişti.

Şarjınızın hızlı bitmesini engellemenin 5 basit yolu! Ahırın çatısı çöktü: 30 koyun öldü Kardan dolayı zeytinlerin dalları kırıldı Mardin'de terör operasyonu: 12 gözaltı Bakan Karaismailoğlu açıkladı: İstanbul Havalimanı’nda trafik normale döndü Kartal'da vahşet! 70 yaşındaki bir kayınbaba gelinini başından vurarak öldürdü
Sonraki Haber