Kılıçdaroğlu'na Semra Güzel'in skandal fotoğrafları soruldu: Fotoğrafın muhatabı Erdoğan'dır

SuperHaber'in HDP'li Semra Güzel'e ilişkin gündeme getirdiği skandallara şimdiye dek bir yorumda bulunmayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tepkilerin ardından konuştu! Açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef gösteren CHP lideri, "Bu fotoğrafın muhatabı doğrudan doğruya Erdoğan'dır." dedi.

SuperHaber'in HDP'li Semra Güzel ve terörist sevgilisi ile ilgili paylaştığı bilgiler Türkiye'nin gündemi değiştirdi.

Ülkeyi ayağa kaldıran görüntülerin ardından PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP'li Güzel için fezleke hazırlandı.

KILIÇDAROĞLU'NA SORULDU...

Yaşanan gelişmeler sonrasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den konuya ilişkin hiçbir açıklama gelmedi. Muhalefet liderlerinin yorum yapmaması tepkilere neden olurken gazeteciler, Kılıçdaroğlu'na konu hakkındaki görüşlerini sordu.

"MUHATABI DOĞRUDAN DOĞRUYA ERDOĞAN'DIR"

Anka'nın haberine göre Kılıçdaroğlu, "Bu fotoğrafı gördüğümde sordum ne zaman çekilmiş diye; İmralı ile açılım (Çözüm) döneminde çekilmiş. Dolayısıyla bu fotoğrafın muhatabı doğrudan doğruya Erdoğan'dır. Bu fotoğraflar çekilirken ülkede ne oluyordu diye sorulması lazım." diyerek skandal bir açıklamaya imza attı.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! On Numara çekiliş sonuçları: 27 Haziran 2022 On Numara sorgulama Mahmut Ustaosmanoğlu'nun vasiyeti nedir? İsmailağa Cemaati Yeni Lideri Hasan Kılıç kimdir? Sokak ortasındaki rezalette yeni gelişme! Oyuncunun talebi mahkeme tarafından reddedildi İnebolu'daki selde mahsur kalan vatandaşlar helikopterle kurtarıldı BAYKAR duyurdu! Bayraktar SİHA kampanyası başarıyla tamamlandı
Sonraki Haber