Kılıçdaroğlu'na Şanlıurfa'da tepki: Teröre destek veren bir adamın ne işi var burada?

Şanlıurfa'ya ziyarette bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu esnaf ziyareti yaptığı sırada bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Kılıçdaroğlu'na hitaben "Teröre destek veren bir adamın ne işi var burada." sözleri sonrası heyet ve vatandaşlar arasından gergin anlar yaşandı.

This browser does not support the video element.

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Balıklıgöl ziyaretinin ardından bölgedeki esnafı ziyaret etmeye başladı.

Kılıçdaroğlu esnaf ve vatandaşlarla görüştüğü sırada bir vatandaştan tepki aldı.

VATANDAŞTAN HDP VE PKK TEPKİSİ

CHP'nin HDP ile olan yakınlığı ve heyette PKK'ya açık destek vermesiyle bilinen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun olması esnaftan büyük tepki çekti.

"NE İŞİ VAR BURADA?"

Ziyarette bir esnafın Kemal Kılıçdaroğlu'na hitaben "Teröre destek veren bir adamın ne işi var burada." sözleri sonrası heyet ve vatandaşlar arasından gergin anlar yaşandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun olay yerinden ayrılmasının ardından polislerin araya girmesiyle olay yatıştırıldı.

Mahmut Efendi'ye dil uzatan Nevşin Mengü'nün 'Adnan Oktar'lı videosu gündem oldu Müjdeyi Selçuk Bayraktar verdi: Bayraktar AKINCI B atış testlerini başarıyla tamamladı Güven İslamoğlu'ndan, "Uçaklar nerede?" diyenlere ders niteliğinde paylaşım Altın projesine güneydoğudaki oda başkanlardan tam destek! Temizlik işçisinden örnek davranış! Ağrı'da şüpheli araçta bin 380 paket kaçak sigara ele geçirildi!