Kemal Kılıçdaroğlu sanatçılarla görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sanatçılarla video konferans yöntemiyle bir görüşme gerçekleştirdi. Koronavirüs salgını döneminde yaşanan sorunların dile getirildiği görüşmede İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de yer aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçılarla bir video konferans toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde sanatçıların yaşadığı sorunlar ele alındı.

SANATÇILARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Farklı sendika ve meslek örgütlerini temsil eden sanatçılar ile video konferans toplantısına; Candan Erçetin, Demet Akbağ, Esen Aslandoğan, Mustafa Aksoy, Kenan Kocatürk, İlbay Kahraman, Ceniz Hakkı Zariç, İraz Yöntem, Mert Fırat, Emre Kınay, Sezai Aydın, Hayko Cepkin, Sercan Gidişoğlu, Levent Üzümcü, Burhan Şeşen, Metin Karataş, Bülent Forta, Orhan Alkaya ve Tuba Ataç gibi isimler katıldı.

MANSUR YAVAŞ, EKREM İMAMOĞLU VE TUNÇ SOYER HAZIR BULUNDU

Toplantıda ayrıca, Genel Başkan Yardımcıları Gamze Akkuş İlgezdi ve Fethi Açıkel ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de hazır bulundu.

Yük gemisinde 7 ceset bulundu Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Ramo 17 bölüm izle 23 Ekim 2020 Felaket sürüyor! 2 kişi daha hayatını kaybetti Frontex durdurdu Yunan ölüme sürükledi Zümrüdüanka Suhandan kaç yaşında? Pelin Abay kimdir? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler