Kavga balkonda başladı yerde bitti

Küçükçekmece'de Turgay E. isimli şahıs, akrabalarıyla tartışmaya başladı, onlara evdeki eşyaları fırlattı. Tam o esnada dengesini kaybeden Turgay E. birinci kattaki evinin balkonundan aşağı düştü. O anlar saniye saniye kaydedildi.

This browser does not support the video element.

Yaralı Turgay E. ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bir süre tedavi gören Turgay E. hastaneden taburcu edilirken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis olaydan sonra tarafların ifadesini aldı.

"BALKONA ÇIKIP AŞAĞIYA BİR ŞEYLER ATMAYA BAŞLADI"

Turgay E.'nin balkondan düşme anını cep telefonu kamerasıyla kaybeden kişinin babası Hüsamettin Görgü o anları anlattı. Görgü, "İçeride kavga ettiler. Annesi ve kardeşi kaçıp dışarı geldiler. O da balkona çıkıp aşağı bir şeyler atmaya başladı. Atarken kendi düştü. Görüntüyü benim kızım çekti. Sonra ambulans geldi ve hastaneye götürdüler. Kavga içeride oldu" şeklinde konuştu. (DHA)

Fuzuli kenti 27 yıl sonra özgür! Azerbaycanlı spiker duygu dolu o anları anlattı MSB'den gururlandıran paylaşım Dövüp kayalıklara attılar! Ermeni tankına nokta atışı Skandal Azerbaycan sözleri