Kardeş Çocukları 12. bölüm full izle! Umay Hayat'a gerçekleri anlatacak mı?

Kardeş Çocukları 12. bölüm full izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kardeş Çocukları, yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 21 Nisan Pazar akşamı yayınlanacak 12. yeni bölümde; Hayat, Yıldırım'ın anlattığı gerçekleri dinleyince annesinin suçsuz olduğunu anlıyor. Volkan, İdil'in Hayat'a yaptıklarını öğreniyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kardeş Çocukları 12. bölüm full izle! Umay Hayat'a gerçekleri anlatacak mı?

Kardeş Çocukları 12. bölüm full izle! Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kardeş Çocukları nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyenlerin karşısına çıkacak. 21 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Umay gerçekleri Hayat'a anlatıyor ve yeni savaş başlayacağını duyuruyor.Yıldırım geçmişi araştırmaya devam ederken, aradığı gerçeklerin Umay'da olduğunu bilmemektedir.Ümran ile Umay'ın tartışmasının görüldüğü sahneler izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Hayal, Volkan'a aşkını itiraf ederken, kendisine verilecek tepkiden habersizdir. Volkan, İdil'in Hayat'a yaptıklarını öğrenmesiyle çılgına dönüyor. Cemal'in yaşadığını duyan Hayat ise neye uğradığını şaşırıyor.Kardeş Çocukları yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kardeş Çocukları 12. bölüm full izle! Umay Hayat'a gerçekleri anlatacak mı? Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz...

 

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Hayat bütün pişmanlığıyla annesine sıkı sıkı sarılırken, Umay yıkılır fakat yenilgiyi kabul etmeye niyeti yoktur. Hayat, henüz Umay’ın yalanlarını hazmedememişken, Hayal’in Volkan’la yaşananları öğrenmesiyle ortalık karışır. Hayal’in dinmek bilmeyen öfkesiyle kopan kıyamet, Ümran ve Umay için de sınav olacaktır. Arka arkaya ortaya dökülen gerçeklerin ardından, Hayat’ın evden ayrılmaya karar vermesiyle Ümran ve Umay tehlikeli bir savaşa girer.

 KARDEŞ ÇOCUKLARI 12. BÖLÜM FULL İZLE

Hayat ve Ümran’ın kararlılığı karşısında, Umay en güçlü silahını kullanmaktan çekinmez. Annesiyle birlikte yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Hayat’ın, Yıldırım’a olan öfkesi ise artık Ümran için yıkıcı bir haldedir. Umay, pamuk ipliği gibi sökülen sırların arasında köşeye sıkışırken Reşat ve Cansel’in uygunsuz görüntüleri dengeleri değiştirmek üzeredir. Diğer yanda, Rezzan’ın Umay’ın Ümmü olduğunu öğrenmesi ise yeni bir yüzleşmenin fitilini ateşler. Geçmişin gölgesi sadece Umay’ın değil, Ümran ve Yıldırım’ın da bugününü karanlığa boğmak üzeredir.

Hayat bütün pişmanlığıyla annesine sıkı sıkı sarılırken, Umay yıkılır fakat yenilgiyi kabul etmeye niyeti yoktur. Hayat, henüz Umay’ın yalanlarını hazmedememişken, Hayal’in Volkan’la yaşananları öğrenmesiyle ortalık karışır. Hayal’in dinmek bilmeyen öfkesiyle kopan kıyamet, Ümran ve Umay için de sınav olacaktır. Arka arkaya ortaya dökülen gerçeklerin ardından, Hayat’ın evden ayrılmaya karar vermesiyle Ümran ve Umay tehlikeli bir savaşa girer. Hayat ve Ümran’ın kararlılığı karşısında, Umay en güçlü silahını kullanmaktan çekinmez.

Annesiyle birlikte yeni bir sayfa açmaya kararlı olan Hayat’ın, Yıldırım’a olan öfkesi ise artık Ümran için yıkıcı bir haldedir. Umay, pamuk ipliği gibi sökülen sırların arasında köşeye sıkışırken Reşat ve Cansel’in uygunsuz görüntüleri dengeleri değiştirmek üzeredir. Diğer yanda, Rezzan’ın Umay’ın Ümmü olduğunu öğrenmesi ise yeni bir yüzleşmenin fitilini ateşler. Geçmişin gölgesi sadece Umay’ın değil, Ümran ve Yıldırım’ın da bugününü karanlığa boğmak üzeredir.

Ölen adamın midesindeki artıklardan incir yetişti! Korku filmini aratmayan kaçış planı! Onu reddeden erkekler şimdi peşinden koşuyor! Müge Anlı 24 Mayıs canlı izle! Ecrin bulundu mu? İki çocuk babası çiftçiye tecavüz ettiler! İlahiyatçıları bile şaşkına çeviren ilginç sorular Şok 25 Mayıs 2019 aktüel kataloğu belli oldu! 12 yaşındaki YouTuber kendisine BMW aldı! Pentagon'dan tarihi itiraf: UFO'ları inceliyoruz