Kar Türkiye'nin büyük kısmı için geri geliyor

Gelen son dakika haberine göre; geçtiğimiz hafta sonu yurt genelinde etkili olan kar yağışı önümüzdeki günlerde yeniden Türkiye'ye geliyor. Meteoroloji'nin haftalık hava durumu raporlarına göre kar yağışı geldiğinde sadece doğuda bir kaç il hariç tamamını etkileyecek. İstanbul'da aynı süreçte yoğun kar yağışı alacak. Bu arada Meteoroloji'den 10 il için de turuncu kodlu uyarı geldi. Meteoroloji ayrıca "kar, buzlanma ve don" için de uyardı.

Geçtiğimiz cuma günü başlayan ve tüm Türkiye'yi hafta sonu etkisine alan kar yağışı ve soğuk hava birkaç gün içinde geri dönüyor. Özellikle Meteoroloji İstanbul ile Türkiye'nin büyük bir bölümü için 5 günlük tahmin raporunda kar yağışı için yeni tarihi verdi.

BİM 5 Mart 2021 aktüel ürünler kataloğu! 5 Mart BİM Cuma bu hafta neler var? A101 4 Mart 2021 aktüel ürünler kataloğu! 4 Mart A101 Perşembe bu hafta neler var? Aydın Budayıcıoğlu kimdir? Neden öldü? Gülseren Budayıcıoğlu'nun eşi Aydın Budayıcıoğlu ne doktoru? A101 27 Şubat 2021 aktüel ürünler kataloğu! 27 Şubat A101 Cumartesi hafta sonu neler var? Melis Sezen'in elleri neden kırmızı? Sadakatsiz Derin'in elleri neden hep kırmızı? Sen Çal Kapımı fifi Neden ayrıldı? Fifi diziden neden ayrıldı?