Joe Biden: Sağlık durumum iyi olursa 2024'te yeniden aday olacağım

ABD Başkanı Joe Biden, sağlık durumunun iyi olması halinde 2024'te yapılacak başkanlık seçimleri için yeniden aday olmayı planladığını söyledi. Biden, planlanan 2024 seçimlerinde 81 yaşında olacak.

ABD'nin 79 yaşındaki başkanı Joe Biden, ABC kanalına verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Biden, yeniden aday olmayı düşünüp düşünmediğine ilişkin bir soruya, "Ben kadere son derece saygı duyan bir insanım. Kader benim hayatımda birçok kez tecelli etti. Şimdi olduğu gibi o zaman da sağlığım iyi olursa yeniden aday olurum." cevabını verdi.

"TRUMP'A KARŞI NEDEN YARIŞMAYAYIM Kİ?"

Sunucu David Moir'in eski ABD Başkanı Donald Trump ile tekrar yarışmak isteyip istemediğine ilişkin bir sorusunu ise Biden, "Neden aday olursa Trump'a karşı yarışmayayım ki. Bu yarışın beklentisini artırır." şeklinde yanıtladı.

SEÇİM ZAMANI 81 YAŞINDA OLACAK

Beyaz Saray daha önce de 2024'te 81 yaşında olacak Biden'ın yeniden başkan adayı olma niyeti olduğunu açıklamıştı.

Askerleri ‘görünmez’ hale getiren yeni kamuflaj teknolojisi! Kaynanasıyla Yıldızı Barışmayan 4 Burç Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'na Dev Transfer! Engin Altan Düzyatan'ın Yeri Çabuk Doldu Kabusu yaşadı, çığlık atınca kurtuldu: Garip telefonlar almaya başladım Bu Coin Sizi 2022 Yılında Araba Sahibi yapabilir Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı bitti
Sonraki Haber