İzzet Çapa'dan medya kulisi! Eklerin kraliçesi o isim olacak...

SuperHaber yazarı İzzet Çapa, Çınar Oskay’dan boşalan Hürriyet Hafta Sonu Ekleri Yayın Yönetmenliği için, Aslı Çakır’la görüşüldüğünü açıkladı.

SuperHaber yazarı İzzet Çapa’dan medya kulislerinden edindiği son bilgileri duyurdu. 

Çapa, “Kulağıma gelenlere göre Çınar Oskay’dan boşalan Hürriyet Hafta Sonu Ekleri Yayın Yönetmenliği için, daha önce de aynı grupta çalışan Aslı Çakır’la görüşülüyormuş.” ifadelerini kullandı.

Konu ile ilgili Çakır'ı aradığını belirten Çapa, ‘Doğrudur, görüşüyoruz.’ dediğini aktardı.

ASLI ÇAKIR KİMDİR?

Yaklaşık 2 yıl önce Milliyet gazetesi Hafta Sonu Ekler Yayın Yönetmenliği görevine son verilen Aslı Çakır, 2017 yılında Hürriyet'le el sıkıştı.

Hürriyet'te Yazı İşleri Müdürü olarak göreve başlayan Çakır, Sabah gazetesinin Günaydın ekinde de bu görevi üstlenmişti.

Canlı yayında muhabiri böyle taciz etti! İhaneti kaydetti! 14 yıllık arkadaşını... Google 2019'da en çok aranan kelimeleri paylaştı! 13 Aralık 2019 bugün hangi maçlar var? Müge Anlı yayınında gözaltı! "Annenin dostunu..." 14 Aralık Şok Market aktüel kataloğu 2019! Şok... En iyi arkadaşıydı! Kocasıyla evlendi... 24 saat çırılçıplak canlı yayın yaptı! Hercai 25. bölüm izle! Miran Reyyan aşkı bitti mi?