Sanki hiçbir şey olmamış gibi!

İlk olarak Çin'de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirler gereği maskesiz girilmesi yasak olan İstanbul'un en işlek noktaları arasında yer alan İstiklal Caddesi'nde vatandaşların maske takmadığı görüldü. Normalleşme süreciyle birlikte sosyal mesafe kuralının da ihlal edildiği cadde, eski günlerini aratmadı.

Koronavirüsle mücadele kapsamında maskesiz girilmesi yasaklanan İstiklal Caddesi'ne normalleşme süreciyle birlikte vatandaşların maske takmadığı görüldü. Sosyal mesafe kuralının da ihlal edildiği cadde eski günleri döndü.

Beyoğlu Kaymakamlığı İlçe Hıfzısıhha Kurulu tarafından koronavirüsle mücadele kapsamından 8 Mayıs tarihinde alınan kararla Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesine maskesiz girmek yasaklanmıştı. 

8 Temmuz 2020 bugün hangi maçlar var? 2020 Temmuz Zamlı Alkol fiyatları! Bira, Viski, Rakı Ne Kadar Oldu? "Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık" Ünlü oyuncu hayatını kaybetti! Hıyarcıklı veba tehlikesi! 81 ilin valiliğine korona genelgesi