Yeni oranlar açıklandı...

İşte şampiyonluğun favorisi!

İddaa risk yönetimi, Spor Toto Süper Lig'deki şampiyonluk oranlarını güncelledi. Bu oranlara göre şampiyonluğun ağır favorisi 1.10 oranla Medipol Başakşehir gösterildi.

Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışında yavaş yavaş sona gelinirken Başakşehir'in Kayseri'de puan kaydedip Galatasaray'ın da Bursa'da kazanmasıyla sarı kırmızılılar puan farkını 6'ya indirdi.

İdddaa risk yönetimi de güncellenen şampiyonluk oranlarını yayınladıi. Yeni rakamlara göre Medipol Başakşehir, 1.10 oranla yarışta ağır favori gösterilirken Galatasaray ise 3.60'lık oranla şampiyonluğun ikinci adayı olarak gösterildi.

Beşiktaş ise yarışta 60.00 oranla iki takımın da bir hayli gerisinde kaldı.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA NASILDI?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan şampiyonluk oranlarında Medipol Başakşehir 1.05'lik oranla favori gösterilirken, ikinci Galatasaray'ın oranı ise 4.20'ydi. Beşiktaş 50.00'lik oranla iki takımın arkasında üçüncü sırada yer almıştı.

Medipol Başakşehir'in Kayseri'de 2 puan bıraktığı, Galatasaray'ın da Bursa'da 2-0'dan 3-2'ye çevirdiği ve harika bir geri dönüşe imza atıp kazandığı maç, iddaa oranlarına da yansıdı.

Başakşehir'in 1.05'lik oranı 1.10'a yükselirken, Galatasaray'ın puan farkını 6'ya indirmesi de şampiyonluk oranının 3.60'a düşmesine neden oldu.

84 yaşındaki Instagram fenomeni: Tetsuya Şendul Şaban'ın küçük kızı bakın kim çıktı! En çok para kazanan 10 futbolcu! Müge Anlı 17 Haziran canlı izle! Yengesiyle... Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım ortak yayını izle! FOX TV canlı izle! İmamoğlu Yıldırım karılaşması! Küçükkaya'ya sert eleştiriler! 17 Haziran evde bakım maaşı yatan iller! 34 ilde İsmail Küçükkaya taraflı mıydı?