İstanbul'un göbeğinde eğlenceli anlar: Vatandaşların ilgi odağı oldu

İstanbul Taksim Meydanı eğlenceli görüntülere sahne oldu. Dans edip video çeken Youtuber'lar vatandaşların ilgi odağı oldu. Youtuber'ların gösterisini çevredeki vatandaşlar ve turistler ilgiyle izledi.

This browser does not support the video element.

Taksim Meydanı’nda dans edip video çeken Youtuber'lara yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. 5 genç kızın etrafına toplanan kalabalık, Youtuber'ların dansını büyük ilgi ve şaşkınlıkla izledi.

Taksim Meydanı’nda dans edip video çeken Youtuber'lara yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. Dans eden 5 genç kızın etrafına toplanan kalabalık Youtuber'ların dansını büyük ilgi ve şaşkınlıkla izledi.

Cumhuriyet Anıtı önünde toplanan Youtuber'lar video çekmek amacıyla dans etmeye başlayınca Taksim Meydanı’nı gezmek için orada bulunan yerli ve yabancı turistler cep telefonlarını alarak dansçı Youtuber'ların etrafında kalabalık oluşturdu. Dans eden kızların video çekimi sırasında kadraja giren bir vatandaş ile videoyu çeken görevli arasında ise tartışma çıktı. Kısa süren tartışma sonrasında videonun çekilmesinin ve dans gösterisinin bitmesinin ardından Youtuber'lar yoğun ilgi sonrası oradan uzaklaştı.

Marmara Denizi'nden çıkardıkları şey şaşkınlığa uğrattı! Örümcek adam gibi tırmanıp, 40 bin liralık bakır kablo çaldılar Polisle yaşadığı kovalamaca sonu oldu! Yakalanacağını anlayınca canına kıydı Paraşütler bir bir yere çakıldı! Festivale damga vuran kazalar Evlilik teklifi yapmak için kendisini polislere yakalattı Okul bahçesinde öğretmene rapor dayağı!