Yeni 'ucube' polemiği kapıda!

İstanbul'da skandal yaratacak 'vajina' heykeli

İstanbul'da düzenlenecek olan bir etkinlikte Elsa Sahal'ın Paris'te yer alan ünlü çeşmesi Boğaz'a idrarını yapar şekilde sergilenecek... Kadın cinsel organını açık bir şekilde gösteren heykel şimdiden vatandaşların tepkisini çekeceğe benziyor.

14’üncü Contemporary Istanbul (CI), 12-15 Eylül’de ekibe katılan yeni isimlerin katkıları ve yeni projelerle sanatseverleri ağırlayacak. Fuarın terasındaki heykel parkının yanı sıra fuar alanında da heykeller konumlandırılacak. Bunların arasında Gülay Semercioğlu’na ait iş de Renee Levi’ye ait işler de sergilenecek.

ELSA SAHAL'IN ÇEŞMESİ BOĞAZ'A BAKACAK

Elsa Sahal’in, Paris’teki FIAC’ta Tuileries Bahçesi’nde sergilenen ünlü ‘çeşme işi’ bu kez Boğaz’a bakacak. Kadın cinsel organını açıkça sergileyen heykel vatandaşların tepkisine yol açacağa benziyor.

Öte yandan fuarın giriş alanında ise Ekrem Yalçındağ’a ait bayraklı bir iş yer alacak. CI bu yıl Fransa’nın Marsilya kentinin önemli sanat fuarı ART-O-RAMA ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğinin sonucundaysa İstanbul’dan Öktem Aykut Galeri ve The Pill Galeri ART-O-RAMA’ya davet edildi.

Artweeks Akaretler projesi ise alternatif sanat fuarı olarak bu yıl üçüncü kez hayata geçiriliyor. Her yıl CI’ya katılan Mixer Galeri bu yıl Akaretler projesine dahil oluyor.

Ebru Şallı'yı çileden çıkartan mesaj! Mumyalanan yamyam seri katilin cesedi yakıldı İkizler aynı adamdan aynı anda hamile kalacak! Liseler taban puanları yüzdelik dilimleri 2020 boş kontenjanlar listesi PTT personel alımı ne zaman? PTT personel alımı başvuru şartları Sen Çal Kapımı 5. bölüm fragmanı! Sen Çal Kapımı 12 Ağustos var mı? Tıp fakülteleri taban puanları 2020! Tıp başarı sıralamaları kontenjanlar Haftalık burç yorumları 10 Ağustos - 16 Ağustos Yol kenarına atılmış 7 erkek cesedi bulundu