İstanbul-Trabzon uçağında eğlenceli anlar: Uçağın kaptan pilotu kabin ekibini böyle tanıttı

İstanbul-Trabzon seferini yapan uçağın kaptan pilotu Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkmadan önce yaptığı anonsla eğlenceli anların yaşanmasını sağladı. Trabzonlu olan pilot, iniş öncesinde ise yaylaların güzelliğine dikkat çekti.

This browser does not support the video element.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkarak Trabzon'a giden Pegasus Havayolları'na ait uçakta uçuş öncesinde eğlenceli anlar yaşandı. Uçağın kaptanının uçuş öncesi yaptığı anons yolcuları güldürdü. Kendisi de Trabzonlu olan uçağın kaptanı, kabin ekibini tanıtırken, onların da Karadenizli olduğunun altını çizdi.

Uçak Trabzon semalarında alçalırken yeninen anons yapan pilot, denizin kıyısından alçalmaya başladıklarını belirterek üzerinde duman tüten yaylalara dikkat çekti. Öte yandan kaptan pilot yakın zamanda dinlenmek için memleketine geleceğini anlattı.

Örümcek adam gibi tırmanıp, 40 bin liralık bakır kablo çaldılar Polisle yaşadığı kovalamaca sonu oldu! Yakalanacağını anlayınca canına kıydı Paraşütler bir bir yere çakıldı! Festivale damga vuran kazalar Evlilik teklifi yapmak için kendisini polislere yakalattı Okul bahçesinde öğretmene rapor dayağı! Otobüs şoförü çıldırdı! Yol verme tartışmasında minibüse sopayla saldırdı