İstanbul ile ilgili bu gizemli olaylar gerçek mi?

Yüzyıllardır üstünde yaşadığımız topraklarının tarihine baktığımızda binlerce gizemli olayla karşılaşırız. Bazılarının neredeyse gerçek olduğuna inanılan İstanbul ile ilgili bu efsaneleri hiç merak ettiniz mi? İşte asırlardır kulaktan kulağa anlatılan o hikayeler...

Ayasofya'nın Kubbesi Kubbesine kadar tamamlanan Ayasofya'nın kubbesinin yerleştirilmesi sırasında paranın tükenmesi üzerine üzgün bir halde olan imparator I. Justinianus'un yanına gelen beyaz giysili bir genç adamın, imparatordan kendisinin istediği kadar katır vermesini istediği anlatılıyor. Genç adam imparatora, istediği katırların kendisine verilmesi üzerine, hepsine altınyükleyip kendisine geri göndereceğini söyler, fakat imparator buna aldırış etmez. Ertesi gün tekrar gelen genç, imparatora neden katırları vermediğini sorar. Bunun üzerine Justinianus, ''Bu işin içinde bir iş var, şu delikanlının istediği katırları verelim, bakalım ne olacak'' der.
18 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? 19 Eylül bugün hangi diziler var? Antraks kraliçesi sevgilisinin yatağında öldürüldü Putin'in manevi kızı, düğününde striptiz yaptı! Yan gelip yatarak milyonlar kazanıyor! Club Brugge ile Galatasaray golsüz berabere kaldı!