İstanbul Havalimanı'nda 'virüs' alarmı!

Çin'de tanımlanamayan ölümcül virüs için İstanbul Havalimanı'nda da harekete geçildi. Hudut Sahiller Genel Müdürlüğü ekipleri, Çin'den yolcu taşıyan havayolu şirketlerini uyararak çeşitli önlemler aldı.

Çin'in Wuhan kentinde tanımlanamayan virüs dünya çapında paniğe yol açmasının ardından Türkiye’de de gerekli önlemler alınmaya başladı.

İstanbul Havalimanı Hudutlar Sahiller Genel Müdürlüğü ekipleri Çin’den yolcu taşıyan veya bu havayolu şirketlerine yer hizmeti veren şirketleri uyardı.

 

Bu şirketlerle toplantı yapan İstanbul Havalimanı Hudutlar Sahiller Genel Müdürlüğü ekipleri, virüsün belirtilerini ve önlemlerini anlattı. İstanbul Havalimanı Hudutlar Sahiller Genel Müdürlüğü ekipleri çalışanların böyle bir yolcu gördüğünde veya şüphelendiklerinde kendilerine ulaşılmasını istedi.

İSTANBUL HAVALİMANI'NDA TÜM HAZIRLIKLAR YAPILDI

İstanbul Havalimanı’nda böyle bir duruma rastlanması durumunda Hudutlar Sahiller Genel Müdürlüğü ekipleri hastaya anında müdahale edecek. Virüs taşıdığı anlaşılırsa özel kıyafetli ekipler hastayı karantina odasına alacak ve gerekli sağlık kurumlarına sevki gerçekleştirilecek.

Hangi şifreler daha güvenli? Şifre seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Türk Silahlı Kuvvetleri gücünü Efes 2022 Tatbikatı'nda gösterecek: 37 ülkeden katılım var Fenerbahçe'de tecrübeli futbolcuyla yollar ayrılıyor! Büyük umutlarla transfer edilmişti Erdoğan'dan Diyarbakır annelerine mesaj: Bu mücadele tarihe altın harflerle yazıldı Yeni Akit, Seda Sayan'ı da 'ahlaksız' ilan etti Dükkana girdi, börek yiyen adamın kulağını kesti, çıktı
Sonraki Haber