Yakında hizmete giriyor...

İstanbul dev hastaneye kavuşuyor!

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yaşayan SSK'lıların büyük kısmına uzun yıllar hizmet veren Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakında birinci etabı ile yeniden hasta kabul etmeye başlayacak. Hastanedeki son durumu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Siyami Ersek ve Haydarpaşa Numune hastanelerinin bir araya getirileceği sağlık kompleksi projesi hakkında bir toplantı yaptıklarını söyledi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yenilenen ve kapasitesi büyütülen Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin birinci etabının yakında hizmete gireceğini müjdeledi.

Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, hastanedeki son hazırlıkları incelediklerini ifade etti.

Hastanenin yapısının deprem izolatörleri ile dayanıklı hale getirildiğinin altını çizen Koca, "Yüksek teknolojiye sahip hastanemizin birinci etabı, 758 yatağı, 27 ameliyathanesiyle yakında hizmete girecek." ifadesini kullandı.

Bakan Koca ayrıca "Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yenileme projeleri" konulu bir toplantı da gerçekleştirdiklerini söyledi. Koca, iki hastanenin bir araya getirileceği sağlık kompleksi konusunda değerlendirmelerde bulunduklarını bildirdi.

Yük gemisinde 7 ceset bulundu Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Ramo 17 bölüm izle 23 Ekim 2020 Felaket sürüyor! 2 kişi daha hayatını kaybetti Frontex durdurdu Yunan ölüme sürükledi Zümrüdüanka Suhandan kaç yaşında? Pelin Abay kimdir? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler