İddiaları yalanladı...

İrfan Sapmaz'dan 'Görevimin başındayım' mesajı!

Demirören Medya Grubu’nun amiral gemilerinden CNN Türk'ün Haber Koordinatörü İrfan Sapmaz'ın hafta içinde görevden alındığı iddia edilmişti. Sapmaz, bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla yalanladı.

Instagram hesabından CNN Türk binası önünde çekilen bir fotoğrafını paylaşan İrfan Sapmaz, "Günlerden bu yana CNN Türk Haber Koordinatörlüğü görevimden alındığım yazılıyor. Ancak maalesef gazetecilik etik kuralları çerçevesinde haber siteleri telefon açıp bana herhangi bir doğrulatma yapma gereği bile duymuyorlar." ifadelerini kullandı.

 "PERŞEMBE GÜNÜ GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

Bayram için 5 günlük izne çıktığını belirten Sapmaz, açıklamasının devamında şunları söyledi:

"2 seneden bu yana yoğun çalışma tempom nedeni ile Kurban Bayramı'nda sadece 5 gün izin yapıyorum. 15.08.2019 Perşembe günü görevimin başındayım. CNN Türk’te Allah’ın izin verdiği kadar başarılı gazetecilik olaylarına imza atmaya devam edeceğiz inşallah. Selam ve hürmetlerimle."

İlişkinde ne kadar psikopatsın? Ünlülerin gerçek isimlerini biliyor musunuz? Michael Jackson'ın büyük hilesi ortaya çıktı! 19 Eylül 2019 bugün hangi maçlar var? Ünlü sunucuya müstehcen fotoğraf şoku! ABD'nin Patriotlarını madara eden saldırı! Müge Anlı'da açıkladı! İzmir'de bir kadınla... Bu fotoğraftaki bir başbakan! Ünlü futbolcuyu başından vurdular!