İrfan Sapmaz'dan 'Görevimin başındayım' mesajı!

Demirören Medya Grubu’nun amiral gemilerinden CNN Türk'ün Haber Koordinatörü İrfan Sapmaz'ın hafta içinde görevden alındığı iddia edilmişti. Sapmaz, bu iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla yalanladı.

Instagram hesabından CNN Türk binası önünde çekilen bir fotoğrafını paylaşan İrfan Sapmaz, "Günlerden bu yana CNN Türk Haber Koordinatörlüğü görevimden alındığım yazılıyor. Ancak maalesef gazetecilik etik kuralları çerçevesinde haber siteleri telefon açıp bana herhangi bir doğrulatma yapma gereği bile duymuyorlar." ifadelerini kullandı.

 "PERŞEMBE GÜNÜ GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

Bayram için 5 günlük izne çıktığını belirten Sapmaz, açıklamasının devamında şunları söyledi:

"2 seneden bu yana yoğun çalışma tempom nedeni ile Kurban Bayramı'nda sadece 5 gün izin yapıyorum. 15.08.2019 Perşembe günü görevimin başındayım. CNN Türk’te Allah’ın izin verdiği kadar başarılı gazetecilik olaylarına imza atmaya devam edeceğiz inşallah. Selam ve hürmetlerimle."

'Hepimiz balonuz' diyen Hatice, mini şortlu paylaşım yaptı Güzellik kraliçesi doktoru yıkan manzara Gaziantep'te kılık değiştiren polisten müthiş operasyon Lâ Galibe İllâllah ne demek? Kimin sözü? Kocanı öldürür kızına tecavüz ederim! Panik büyüyor! 2,5 metrelik yılan yakalandı! Milli boksör, kız arkadaşını vahşice öldürdü! Van'da karlar eridi, kar altında kalan araçlar ortaya çıktı Sevgililere Özel Bayram Mesajları 2020! Sokağa Çıkma Yasağında Sevgiliye en güzel Bayram Mesajları