İngiltere Başbakanı Boris Johnson koronavirüse yakalandı

İngiltere Başbakanı Boris Johnson koronavirüse yakalandığını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde "Çok daha fazla aile sevdiklerini zamanından önce kaybedecek'' sözleriyle tüm dünyayı ürküten Johnson, görevine karantinada devam edeceğini belirtti.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson sosyal medyadan, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Johnson, virüsün belirtilerini hafif şekilde hissettiğini belirtti.

GÖREVİNE DEVAM EDECEK

Johnson, görevine karantinada telekonferans yöntemiyle devam edeceğini açıkladı.

ÜRKÜTEN İFADELER KULLANMIŞTI

İngiltere Başbakanı Boris Johnson geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ürküten ifadeler kullanmıştı. ''Bu bir nesil için en kötü krizdir. Bazı insanlar bunu mevsimsel griple karşılaştırıyor ama ne yazık ki bu doğru değil." diyen Johnson, "Bu hastalık Koronavirüs bilinenden çok daha tehlikeli ve daha da yayılacak. Çok daha fazla aile sevdiklerini zamanından önce kaybedecek'' diye belirtmişti.

Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek gösterdim Ünlü modelin son hali şaşırttı! Ünlü isme ahlaksız teklif! 3 Haziran 2020 bugün hangi maçlar var? Irak deneyimli tümen tetikte! İstanbul'un tehlikeli üçgeni Nazım Hikmet'in oğlu kimdir, öldü mü? Akdeniz'de 5.1 büyüklüğünde deprem Ekrem İmamoğlu'na sert eleştiriler