İmamoğlu Sözcü'yü bedava dağıtıyor! CHP'li belediyeler seferber oldu...

Sokağa çıkma yasağının ardından gazeteler valiliklerden izin alarak vatandaşlara ulaşmaya çalışırken, Sözcü CHP'li belediyelerin imkanlarından sonuna kadar yararlanmaya devam ediyor. Dün belediye araçlarıyla dağıtılan gazetelerin, bugün İstanbul'daki Halk Ekmek büfelerinden ücretsiz alınabileceği duyuruldu.

Sözcü ve Korkusuz gazetelerinin dağıtımı için araçlarını seferber eden CHP'li belediyeler, sosyal medyada büyük tepki çekmişti.

Belediyenin imkanları ile ekmek yerine yandaş gazetelerin dağıtılmasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden bir adım daha geldi.

Sözcü'nün internet sitesinde yer alan haberde, gazetelerin dağıtımının İBB iştiraki olan Halk Ekmek büfelerinden ücretsiz yapılacağı belirtildi.

Haberde şu ifadelere yer verildi:

"Aniden getirilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle gazeteler okurlarıyla buluşmakta güçlük çekiyor. Bu engeli aşmak için yasak kapsamına giren 31 ildeki belediyelerle işbirliği yapan SÖZCÜ, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Bugün İstanbul'daki yüzlerce Halk Ekmek büfesinden, gazeteleriniz SÖZCÜ ve KORKUSUZ'u ücretsiz alabilirsiniz."

ÜCRETSİZ EKMEK YERİNE GAZETE

Halk Ekmek büfelerinden ücretsiz ekmek dağıtımı yapılmazken, gazetelerin ücretsiz olarak verilmesi tepkilere neden oldu.

Ünlü model işkence edilerek öldürüldü! PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı! Filmlerdeki en kötü +18 sahneler Cadının görüntüsü bilim insanlarını şaşırttı! Yeşilçam'ın prensesine yıllar acımadı Uyumadan önce bu yiyecekleri sakın yemeyin! Döner dürüm yerken hayatlarının şokunu yaşadılar! Erzurumspor - Adana Demirspor / CANLI Erkekler şaşırdı, kadınlar tepki gösterdi