Silah, taş, sopa

İki aile birbirine girdi: 8 yaralı

Tokat’ta aralarında husumet bulunan iki aile birbirine girdi. Silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 8 kişi yaralandı. Polis ekipleri kavgayı güçlükle ayırdı. Mahallede geniş güvenlik önlemleri alındı.

Edinilen bilgiye göre, Oğulbey Mahallesi'nde aralarında husumet bulunan Ertekin ile Çelikel aileleri arasında kavga çıktı. Silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavga nedeniyle olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Kavga sırasında yaralananlardan 5’i Tokat Devlet Hastanesi'ne 3’ü ise Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi acil servisine sevk edildi. Çok sayıda kişinin karıştığı kavgayı yatıştırmak için olay yerine çevik kuvvet ile birlikte özel harekat polisleri de sevk edildi.

Tarafların güçlükle ayrıldığı kavganın ardından polis mahallede geniş güvenlik önlemleri aldı.

Yük gemisinde 7 ceset bulundu Sinan Akçıl ve Saide Guliyeva'dan anlamlı düet Ramo 17 bölüm izle 23 Ekim 2020 Felaket sürüyor! 2 kişi daha hayatını kaybetti Frontex durdurdu Yunan ölüme sürükledi Zümrüdüanka Suhandan kaç yaşında? Pelin Abay kimdir? Yasak Elma Zehra erkek mi? Şafak Pekdemir kimdir? 23 Ekim 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu fiyat listesi! Bu Cuma hangi ürünlerde indirim var? Migros 18 - 28 Ekim 2020 aktüel ürünler kataloğu A101 29 Ekim 2020 aktüel ürünler Sen Çal Kapımı Selin kimdir? Selin gözleri lens mi? Bige Önal gerçek göz rengi nedir? BİM 30 Ekim 2020 aktüel ürünler