İbrahim Çelikkol balıkçı oldu: 4 gırgır satın aldı!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, meslektaşlarının aksine denize yatırım yaparak halk arasında ‘gırgır’ olarak bilinen 4 adet balıkçı teknesi satın aldı.

Oyunculuk kariyeri ve 5 yıllık eşi Mihre Mutlu ile yollarını ayırmasıyla aşk hayatıyla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, hem özel hayatında hem de iş hayatında yeni adımlar attı. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Natali Yarcan ile aşk yaşamaya başlayan İbrahim Çelikkol, oyunculuk dışında yeni bir sektöre girdi.

En son Birce Akalay ile birlikte dijital platformda yayınlanan “Kuş Uçuşu” adlı dizide rol alan İbrahim Çelikkol, inşaat, turizm gibi sektörlerle ilgilenen ünlü meslektaşlarının aksine denize yatırım yaptı.

Kesenin ağzını açan Çelikkol, halk arasında ‘gırgır’ olarak bilinen 4 adet balıkçı teknesi satın aldı ve teknelerini Riva’da yaşayan balıkçılara emanet etti.

Riva’daki balıkçılara yeni bir gelir kaynağı sunan ünlü oyuncu, 1 Eylül’de av yasağının bitmesiyle birlikte teknelerini suya indirdi.

Çelikkol’un Riva’da balık avına başlayan teknelerden ciddi bir gelir elde ettiği öğrenildi.

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN 

Mehmet Ali Erbil, Kadıköy'de yalınayak halde görüntülendi 'Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin yayın tarihi belli oldu! Danla Biliç'in canlı yayındaki hareketleri gündem oldu! Yayına alkollü mü çıktı? Baba 20. bölüm fragmanı Sibel Can ile Hakan Ural'ın oğlu Engincan Ural evlendi Konserde müziğin ritmine kapılmıştı: Kalben'den açıklama geldi