İBB’den dört taksi durağına mühür

İstanbul Esenyurt'ta dün yaşanan olayda aralarında husumet bulunduğu öğrenilen taksiciler arasında silahlı kavga çıktı. Korkunç olayda üç taksici öldü, 5 kişi ise yaralandı. Olayın ardından dört taksi durağı bugün İBB tarafından mühürlenerek kapatıldı.

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan bir taksi durağında çıkan silahlı kavgada üç taksici öldürülmüş, iki taksici de yaralanmıştı.

Kavganın ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri polis eşliğinde, kavga çıktığı söylenilen taksi durağı da dahil, toplam dört taksi durağını mühürleyerek kapattı.

 ÜÇ GÜN SÜRE VERİLDİ

Taksi duraklarının üç gün içerisinde kaldırılması istendi. Uyarıya uyulmaması halinde ise belediye ekiplerin kaldıracağı belirtildi.

İHA

Tahıl koridorundan sonra sırada enerji var: Türkiye enerji koridoruna dönüşebilir! Halk TV'den Erdoğan'ın cemevi ziyareti hakkında provokatif haber! FBI, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki evine baskın düzenledi Fabrikada şok ölüm! Hareketsiz şekilde yerde görenler ihbar etti Toprak altında kalan anne köpek ve 5 yavrusu böyle kurtarıldı Milli Savunma Bakanlığı acı haberi duyurdu
Sonraki Haber